targiwielkzap19NOWY TARG. Już jutro, w sobotę, 13. kwietnia, o godz. 10.00, zostaną uroczyście otwarte Targi Wielkanocne. Nowotarski rynek znów rozkwitnie wiosennymi kolorami, zaroi się od atrakcji i straganów z wielkanocnymi specjałami. Przybyli mogą liczyć na eko-pyszności, fantastyczne zwierzaki. Dla dzieci zaplanowano gry i zabawy.

Wszystkim sześciu targowym dniom towarzyszyć im będzie mini ZOO z uroczymi króliczkami i Waszymi ulubionymi alpakami, które skradły serca wszystkich bywalców  targów bożonarodzeniowych.

Wystawcy oferować będą przepyszne, naturalne specjały: domowe wypieki i słodkości, ekologiczne sery i korbacze, węgierskie specjały i tradycyjne wędliny. W ofercie znajdą się również kwiaty, stroiki świąteczne oraz kreatywne zabawki.

Nie braknie pokazu rzeźbienia w drewnie, jak również kreatywnych zajęć dla najmłodszych. W dniu otwarcia Targów, w godzinach 12-14 będą trwały gry i zabawy z biblioteką, a na zamknięcie targów w Wielki Czwartek, w godzinach 12.00 – 14.00 zaplanowane są kreatywne zajęcia z Miejskim Ośrodkiem Kultury.

Poczuj wiosnę na nowotarskim rynku!

13 - 18 kwietnia (sobota-czwartek), godz. 10.00 – 18.00.