MSZANA DOLNA. SUPERGRUPA - LEGENDARNI MUZYCY w Muzycznym Folwarku!
20.09.2019 (piątek) godz. 20:00

Kazimierz Pabiasz - (THE BREAKOUT) - reaktywował zespół Breakout w 2013 roku na Festiwalu Tadeusza Nalepy "Lep na Bluesa" w Józefowie. W latach 2014-2017 grał w zespole Old Breakout. Od roku 2018 gra w zespole theBreakout.Na wielu konkursach i festiwalach muzyki blues rockowej, nagradzany był tak za kompozytorską twórczość własną, jak i za aranżacje bluesowych coverów.

Janusz Niekrasz (TSA) - gitarzysta basowy, twórca solowego projektu Janusz Niekrasz Band. Z zespołem TSA gra na gitarze basowej od początków jej instrumentalnego składu, aż po dzień dzisiejszy. Z grupą tą święcił największe sukcesy, koncertując w każdym niemal zakątku Polski, w wielu krajach Europy i w Ameryce Północnej. Z TSA nagrał 9 płyt i jest autorem wielu przebojów grupy, które na stałe weszły do historii polskiego rocka. Po udanej współpracy z Martyną Jakubowicz (LP "Maquillage" 1983) i Zbigniewem Hołdysem (LP "I Ching" 1984).

Tomasz Kwiatkowski (CREE) - od 2004 roku gra na instrumentach perkusyjnych w legendarnej grupie Cree wraz z Sebastianem Riedlem.

Zbigniew Wypych (BREAKOUT) - współpracował z Tadeuszem Nalepą w latach 1976-1982. Należący do krajowej czołówki basowych gitarzystów rockowych, swoja drogę artystyczną zaczynał w kultowych, warszawskich klubach studenckich Medyk, Stodoła, Hybrydy, Hades, Remont. Z grupą BREAKOUT koncertował w Polsce, odbywał wielomiesięczne trasy po ZSRR - m.in. dwa tygodnie koncertów na stadionie Łuźniki w Moskwie - brał udział w nagraniach radiowych, telewizyjnych i płytowych.

Jarek Mikulski (THE BREAKOUT) - gitarzysta z Kędzierzyna-Koźla. Nagrał płytę Blues Jak Cobra.

Zapewne usłyszymy takie hity, jak Pomaluj moje sny, Oni zaraz przyjdą tu, Modlitwa, Jest gdzieś taki dom, Co to za człowiek, Kiedy byłem małym chłopcem...

Zapraszamy!