katgron1NOWY TARG. Dużą gratką dla ambitniejszej i bardziej refleksyjnej części podhalańskiej publiczności, będzie koncert Katarzyny Groniec w nowotarskim MOK-u, zaplanowany na 16 stycznia o godz. 18.00.

katgron2Tytuł "Wiszące ogrody już się przeżyły" obejmuje kolaż poruszających piosenek autorstwa Paolo Conte, Jacques'a Brella, Bertolta Brechta, Kurta Weilla, Nick'a Cave'a, Elvisa Costello w wirtuozowskim wykonaniu – Katarzyny Groniec, która w Nowym Targu wystąpi po raz drugi.
Premiera tego programu odbyła się 24 marca 2013 r., podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

O tym koncercie sama wykonawczyni pisze:
„Wiszące Ogrody..." są mocne - to spostrzeżenia tych, którzy regularnie przychodzą na moje występy. Fakt, jeśli chodzi o ilość energii, którą muszę z siebie wygenerować, jest to bardzo wymagający koncert.

A oto fragment recenzji:
W entuzjastycznej nadekspresji i szaleństwie, w szepcie na granicy słyszalności, w gorzkiej prawdzie, czasem w lekkości bytu, a czasem tylko we wspólnym poszukiwaniu wiszących ogrodów znajdujemy siebie.

Bilety w cenie: ulgowy – 30 zł, normalny – 40 zł można rezerwować pod numerem telefonu: 18 266 21 32 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

My natomiast dla Czytelników, którzy na adres mailowy redakcji:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

12 stycznia o godz. 9.00 rano nadeślą prawidłową odpowiedź na pytanie:

Jaka rola śpiewana i w jakim głośnym polskim musicalu związała Katarzynę Groniec na długo z tandemem Janusz Józefowicz – Janusz Stokłosa?

- mamy dwa podwójne zaproszenia na ten koncert.