Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Jakie stroje piłkarskie dla dzieci będą najlepsze?

Dnia: niedziela 8 stycznia 2023, Autor: Maciej Zubek

Wybierając stroje piłkarskie dla dzieci, zwróć uwagę na kilka ważnych aspektów, które determinują wygodę ich noszenia i funkcjonalność. Sprawdzamy, jaki krój i z jakich dzianin powinny być wykonane komfortowe stroje piłkarskie dla najmłodszych.

Z jakich dzianin powinny być wykonane stroje piłkarskie dla dzieci?

Stroje piłkarskie dla dzieci powinny być wygodne, przewiewne i funkcjonalne. Decydując się na zamówienie kompletów do gry, zwróć przede wszystkim uwagę na rodzaj materiałów, z jakich zostały wykonane. Jeżeli chcesz, aby komplet meczowy  był lekki, miły w dotyku i oddychający – zdecyduj się na dzianinę poliestrową. Wybierając stroje piłkarskie PEHA możesz mieć pewność, że będą oddychające, nie będą wykazywały właściwości higroskopijnych (nie będą chłonąć wilgoci), ale też pozostawią skórę dziecka suchą, nawet mimo intensywnej aktywności fizycznej związanej ze wzmożonym poceniem. 

Decydując się na stroje piłkarskie PEHA możesz mieć pewność, że będą wykonane z wysokiej jakości dzianin poliestrowych wykazujących wysokie właściwości chłodzące. Jest to możliwe z uwagi na zdolność do swobodnej cyrkulacji powietrza i szybki schnięcie. Ale nie tylko!

Dzianina poliestrowa, z której szyte są komplety piłkarskie PEHA wykazuje również zdolność do szybkiego odprowadzania wilgoci z ciała zawodnika na zewnątrz materiału. To możliwe dzięki unikalnej, czterokanałowej budowy przędzy. Skóra dziecka pozostaje sucha i jest chroniona przed odparzeniami i otarciami związanymi z aktywnością w wilgotnej od potu odzieży.

Wygodny krój

Zestawy piłkarskie PEHA dla dzieci składają się z dwóch elementów: wygodnej koszulki o klasycznym kroju z okrągłym kołnierzykiem oraz komfortowych spodenek na nie uciskającej gumce z dodatkowymi troczkami przeznaczonymi do dodatkowej regulacji. 

Modny, atrakcyjny design

Wybierając stroje piłkarskie dla dzieci, warto również zwrócić uwagę na ich układ graficzny. Atrakcyjna dla oka grafika i modne wzory sprawiają, że dzieci z dumą będą nosić komplety do gry. Dodatkowa możliwość zadrukowania ich sportowym nadrukiem sprawi, że najmłodsi będą prezentować się w klubowych kompletach meczowych wyjątkowo profesjonalnie!

Stroje do piłki nożnej PEHA dla dzieci są jednym z lepszych pomysłów na zapewnienie sobie i swojej drużynie wygodnych i funkcjonalnych strojów do gry. Co więcej, istnieje możliwość wykonania dodatkowej personalizacji w formie trwałego nadruku – gratis!

No Comment.

Reklama

Partnerzy