Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Już w najbliższy weekend HURAGAN CUP!

Dnia: środa 3 sierpnia 2022, Autor: Maciej Zubek

Przez dwa dni na stadionie w Waksmundzie rozegrany zostanie turniej w pięciu kategoriach wiekowych z udziałem około 40 drużyn i to nie tylko z Podhala.

Jego organizatorem jest Szkółka Piłkarska Fun&Football Przemysława Zająca, a współorganizatorem Szkółka Piłkarska Huragan Waksmund Junior.

Sobota zacznie się (początek godzina 10) od rywalizacji w kategorii 2009/2010 w którym udział wezmą zespoły: Huraganu Waksmund, KS Zakopane, Didi Gol, Lepietnicy Klikuszowa, Górali Nowy Targ, Czarnych Czarny Dunajec.

Od 13.30 swoje zmagania rozpoczną drużyny z rocznika 2011/2012 w składzie: Huragan, Tatran Chlebnice, Masterkids, Wiatr Ludźmierz, Didi Gol, Biali Biały Dunajec, Lepietnica Klikuszowa oraz Górale Nowy Targ.

W niedzielę od 10 swój turniej rozpoczną równocześnie drużyny z rocznika 2013 i 2014. W tej pierwszej grupie do udziału zgłosiły się: Podhale Nowy Targ, Barciczanka Barcice, Masterkids, DidiGol, LKS Szaflary, Wierchy Rabka oraz Fun&Football. Z kolei w młodszym roczniku w akcji zobaczymy przedstawicieli: Huraganu Junior, Młodej Orawy, Wierchów Rabka, Wiatru Ludźmierz, Didi Gol, KS Zakopanego, Szaflar i Sokoła Słopnice.

Na godzinę 14 zaplanowano z kolei start turnieju w kategorii 2015/2016. Tutaj rywalizować będą drużyny: Huraganu, Masterkids, Wiatru Ludźmierz, Lubania Tylmanowa, Didi Gol oraz KS Zakopane,

No Comment.

Reklama

Partnerzy