Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Już w niedziele w Nowym Targu rodzinny rajd rowerowy

Dnia: piątek 23 września 2022, Autor: Maciej Zubek

Aktywnie i rodzinnie? Umożliwi to Rodzinny Rajd Rowerowy, który już w najbliższą niedzielę 25 września 2022 odbędzie się w Nowym Targu. Na wszystkich czekają darmowe atrakcje.

Start rekreacyjnej przejażdżki rozpocznie się punktualnie o 12:00 z parku w Nowym Targu. Jechać można indywidualnie, jak i całymi rodzinami. W swoim tempie będzie można przejechać jedną z trzech malowniczych tras, by wrócić z powrotem do parku. Na trasie MINI na dzieci będzie czekał owocowy bufet. W parku zlokalizowana będzie meta, a także miasteczko rowerowe, gdzie każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal i ciepły posiłek regeneracyjny. Odbędzie się tam również festyn sportowy z zawodami dla dzieci, licznymi konkursami, dmuchańcami, grami i zabawami.

Udział w imprezie jest bezpłatny!

Przed startem nie trzeba deklarować długości trasy na którą się jedzie, a decyzję można zmienić nawet w czasie jazdy (np. gdy jest zbyt ciężko lub zbyt łatwo). Aby wystartować w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym, należy zgłosić się do rajdu wypełniając internetowy formularz zgłoszeniowy dostępny poprzez stronę https://my.raceresult.com/218942/Limit uczestników rajdu wynosi 300 osób. W dniu rajdu od godziny 11:30, w miarę wolnych miejsc, będą mogły zgłosić się osoby niezapisane przez internet. Zgłoszenia będzie można dokonać bezpośrednio w Biurze Rajdu.

W dniu imprezy, pakiety startowe będzie można odebrać w Biurze Rajdu w Parku Miejskim w godzinach 10.00–11.30. W przypadku nieodebrania pakietów startowych do godziny 11:30 przez osoby zapisane on-line, organizator przeznaczy nieodebrane pakiety do wolnej puli.

Mapa trasy MINI 16 km https://ridewithgps.com/routes/37197309

Mapa trasy MIDI 38 km https://ridewithgps.com/routes/37197062

Mapa trasy MAXI 43 km https://ridewithgps.com/routes/37197045

O godzinie 15:00 na „KOLE” obok Miejskiej Hali Lodowej zorganizowane zostaną zawody rowerowe dla dzieci.

W ciągu całego dnia na dzieci będą czekały liczne atrakcje: bezpłatne dmuchańce, przyrodnicze spotkanie z Leśniczym- Panem Krzysztofem Przybyłą, występy, konkursy.

W tym roku partnerem wydarzenia są Lasy Państwowe. Na amatorów leśnych przysmaków czekać będzie bezpłatny poczęstunek przygotowany przez kucharzy Dobre z Lasu. Na zakończenie całego dnia o godz. 18:30 odbędzie się koncert zespołu Gooroleska!

ZGŁOSZENIE DO RAJDU https://my.raceresult.com/218942/

Więcej szczegółów na stronie WWW Rajdu https://www.nowytarg.pl/dane.php?cid=3248

No Comment.

Reklama

Partnerzy