Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Już w ten weekend druga walka Łukasza Brzeskiego dla UFC

Dnia: czwartek 9 marca 2023, Autor: Maciej Zubek

Już w najbliższy weekend, w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego wychowanek Nowotarskiego Klubu Sportów Walki, pochodzący z Poronina Łukasz Brzeski stoczy w Las Vegas, swój drugi pojedynek dla największej na świecie federacji sportów walki UFC!

Rywalem Brzeskiego będzie czarnoskóry Karl Williams legitymujący się rekordem zawodowym 7-1-0 Łukasz już od tygodnia aklimatyzuje się w Las Vegas. Walka zakontraktowana została na 3 rundy po 5 min w limicie wagowym -120kg.

Łukasz jest naprawdę dobrze przygotowany, świetnie się prezentował podczas ostatnich jednostek treningowych. Do tego jest ogromnie zmotywowany , bowiem poprzednia walka w San Diego pozostawiła ogromny niesmak, a werdykt był krzywdzący o czym szeroko pisały media branżowe na całym świecie. Tym razem Łukasz zrobi wszystko aby nie pozostawić najmniejszych złudzeń sędziom – zapowiada trener Brzeskiego i szef NKSW Wojciech Hoły, którego teraz z różnych powodów, po raz pierwszy od początku kariery Łukasza, zabraknie w jego narożniku. Jego miejsce zajmie menager Artur Gwóźdź.

Jestem w stałym kontakcie z Łukaszem i Arturem. Choć ciałem mnie tam nie będzie to duchem i sercem na pewno! Serdecznie namawiam do kibicowania i oglądania walki Łukasza. Z tego co się orientujemy wejdzie on do “klatki” między północą a pierwszą czasu polskiego. Strefę kibica ustaliliśmy u naszych partnerów czyli restauracji Dziki Byk na ulicy Krzywej oraz Pizzeria “Paradise” na ul Królowej Jadwigi w Nowym Targu. Walkę można oglądać za pośrednictwem platformy UFC fightpass – zapowiada Hoły.

No Comment.

Reklama

Partnerzy