Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Kierowca recydywista zatrzymany w Zakopanem

Dnia: środa 25 października 2023, Autor: Redaktor

Policjanci zakopiańskiej drogówki chwilę po zgłoszeniu zatrzymali kierowcę osobowego forda, którego 33-letni kierujący, był po użyciu alkoholu ponadto posiadał zakaz prowadzenia pojazdów oraz był poszukiwany do odbycia kary więzienia. Kierowca recydywista został zatrzymany.

W miniony wtorek (24.10) popołudniu policjanci zakopiańskiej drogówki zostali poinformowani o tym, że na jednej ze stacji paliw w Zakopanem zataczający się mężczyzna wsiadł za kierownicę samochodu po czym odjechał w stronę Nowego Targu. Zaniepokojeni tym faktem inni kierowcy niezwłocznie powiadomili policję opisując dokładnie samochód oraz jego kierowcę. Najbliższy patrol zakopiańskiej drogówki znajdował się wówczas w Białym Dunajcu. Policjanci przygotowali się do zatrzymania forda na warszawskich numerach rejestracyjnych.

Chwilę później 33-letni kierowca pochodzący z powiatu wołomińskiego został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 0.3 promila alkoholu. Policjanci dokonując kontroli ustalili również, że ten 33-letni kierowca posiada czynny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych jak również jest osobą poszukiwaną do odbycia kary w wymiarze 10 miesięcy pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Kierowca recydywista trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd.

Policja Zakopane/facebook

No Comment.

Reklama

Partnerzy