Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Klinika Alldental w Nowym Targ – usługi stomatologiczne od A do Z (mat. partnera)

Dnia: środa 22 marca 2023, Autor: Maciej Zubek

W klinice stomatologicznej Alldental zlokalizowanej w Nowym Targu przy al. 1000-lecia 111 oferujemy leczenie stomatologiczne w ramach 10 odrębnych specjalizacji.

Świadczymy usługi m.in. w zakresie implantologii, chirurgii stomatologicznej, stomatologii dziecięcej oraz protetyki. Dzięki współpracy z wysoko rozwiniętą infrastrukturą laboratoryjną oraz diagnostyczną, w ALLDENTAL możemy zapewnić naszym pacjentom kompleksowe usługi stomatologiczne oraz zdrowy uśmiech.

Od samego początku naszej praktyki utrzymujemy najwyższe standardy jakości, jak i opieki. Dzięki stosowaniu najwyższej jakości materiałów, najnowocześniejszej techniki oraz współpracy ze specjalistami ze wszystkich gałęziach stomatologii, mamy możliwość oferować najwyższej jakości kompleksową opiekę dostosowaną do indywidualnych potrzebach naszych pacjentów.

NAJLEPSI SPECJALIŚCI W TROSCE O TWÓJ UŚMIECH

Największym atutem naszej kliniki jest profesjonalny i doświadczony personel: wykształceni w Polsce i zagranicą lekarze, specjaliści i pasjonaci w swoich dziedzinach. W ALLDENTAL przyjmują wyłącznie doświadczeni i renomowani specjaliści stomatologii, ze wszystkich specjalizacji stomatologicznych , gwarantując naszym Pacjentom najwyższa jakość i pełny zakres świadczeń.

SPECJALIZACJE

 • Chirurgia Stomatologiczna
 • Endodoncja
 • Implantologia
 • Ortodoncja
 • Periodontologia
 • Profilaktyka Stomatologiczna
 • Protetyka
 • Stomatologia Dziecięca
 • Stomatologia Estetyczna
 • Stomatologia Zachowawcza
 • Tomografia Stomatologiczna

PRECYZYJNE PLANOWANIE LECZENIA

Precyzyjna diagnostyka i dokładne zaplanowanie leczenia są podstawą sukcesu każdej terapii. W Alldental posiadamy nowoczesną w pełni cyfrową pracownię diagnostyki obrazowej RTG, wyposażoną w wolumetryczny tomograf komputerowy o dużym polu obrazowania, a także cyfrowe aparaty do zdjęć pantomograficznych i punktowych oraz skaner wewnątrzustny.

Urządzenia te pozwalają lekarzom dokładnie zapoznać się ze stanem zdrowia i anatomią jamy ustnej Pacjenta i określić, jakie metody leczenia będą najbardziej odpowiednie w danym przypadku. W ten sposób możliwe jest przygotowanie pełnego planu terapii, co ma ogromny wpływ na jej skuteczność.

PROFESJONALNE LECZENIE POD MIKROSKOPEM

W ALLDENTAL stawiamy wyłącznie na jakość realizowanych świadczeń stomatologicznych, dlatego w każdym gabinecie znajduje się najwyższej klasy mikroskop Zeiss EXTARO 300, a wszystkie zabiegi endodontyczne jak również większość zabiegów zachowawczych jest wykonywane pod mikroskopem. Jest to jedyna metoda leczenia endodontycznego zgodna z wytycznymi PTS. Leczenie mikroskopowe zapewnia najwyższą precyzję zabiegu, co przekłada się na jakość leczenia, skuteczność i długotrwałość efektu.

UŻYWAMY WYŁĄCZNIE NAJLEPSZYCH MATERIAŁÓW

W ALLDENTAL pracujemy zgodnie z najnowocześniejszymi wytycznymi i światowymi standardami leczenia Pacjentów stomatologicznych

 • Wszystkie zabiegi stomatologii zachowawczej odbywają się w koferdamie
 • Pracujemy na „cztery ręce” (lekarz+asysta) – skraca długość zabiegów i zwiększa komfort Pacjenta
 • Używamy najwyższej jakości materiałów

BEZBOLESNE LECZENIE STOMATOLOGICZNE

Wiele osób lęka się wizyty w gabinecie stomatologicznym. W ALLDENTAL zawsze dbamy o komfort Pacjenta, dlatego do każdego zabiegu stomatologicznego zapewniamy BEZPŁATNE znieczulenie komputerowe, które jest nowoczesnym rozwiązaniem w przeciwieństwie do znieczulenia tradycyjnego. Znieczulenie komputerowe pozwala na wprowadzenie preparatu znieczulającego w sposób delikatny, dzięki temu Pacjent czuję się komfortowo, a to stawiamy sobie za priorytet. Znieczulenie komputerowe jest znakomitym rozwiązaniem, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, u których lęk przed znieczuleniem jest wstępem do wizyty u stomatologa.

U niektórych osób obawa przed leczeniem bywa wręcz paniczna. W naszej klinice tacy Pacjenci mają możliwość skorzystania z narkozy, czyli znieczulenia ogólnego. W ten sposób możliwe jest przeprowadzenie nawet skomplikowanych i długich zabiegów u osób, które panicznie boją się leczenia stomatologicznego.

E-REJESTRACJA -rejestracja bez kolejki!

Poprzez system rejestracji internetowej https://allmedica.pl/e-registration zapewniamy Państwu przyjazny sposób komunikowania się, dzięki któremu możecie Państwo szybko podjąć decyzję o wizycie lekarskiej, wybierając najbliższy wolny a dla siebie dogodny termin, nie odkładając wizyty!

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ JUŻ DZISIAJ!

No Comment.

Reklama

Partnerzy