Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Kobieta z dzieckiem utknęła w zaspie. Pomogli policjanci

Dnia: środa 2 lutego 2022, Autor: Maciej Zubek

Śnieżyca unieruchomiła samochód w zaspie na drodze do Morskiego Oka. Policjanci uratowali rodzinę z małym dzieckiem pomagając w uwolnieniu ich samochodu z zaspy.

W niedzielę 30 stycznia na numer alarmowy 112 zadzwoniła kobieta, która powiedziała, że utknęła w zaspie śnieżnej w rejonie Głodówki na drodze prowadzącej do Morskiego Oka. W samochodzie podróżowała rodzina z małym dzieckiem. Na miejsce natychmiast pojechał patrol z Komisariatu Policji w Bukowinie Tatrzańskiej. Policjantom pomimo pojazdu terenowego jakim dysponowali z trudem udało się dotrzeć do kobiety.

Wszystko przez silny wiatr, śnieżycę i zaspy. Ponad pół godziny w śnieżycy pomagali oswobodzić uwieziony samochód ręcznie wypychając auto z zaspy. Na szczęście turyści mogli odjechać dalej. Było wiele podobnych sytuacji w których kierowcy pomagali sobie nawzajem, ale i takie w których pomagali policjanci.

Do Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem wpłynął list z podziękowaniami dla policjantów za pomoc turystom w trudnej sytuacji.

Źródło: KPP Zakopane

No Comment.

Reklama

Partnerzy