Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Kolejna wygrana zawodnika NKSW Hoły Team na zawodowym ringu. Czas na KSW?

Dnia: niedziela 4 grudnia 2022, Autor: Maciej Zubek

Adam Muzyka jednogłośną decyzją sędziów pokonał na Gali MMA „Leszczyńska Strefa Walki” Gracjana Misia z klubu Strefa Walk Lublin. To trzecie zwycięstwo w trzecim zawodowym pojedynku Muzyki.

Walka dostarczyła olbrzymich emocji, co najlepiej oddaje fakt, że organizatorzy gali tą właśnie walkę uznali jako najlepszą, przyznając jej nominację do Walki HERAKLESA.

Zdecydowanie to był najtrudniejszy pojedynek dla Adama ze wszystkich tych jakie dotychczas stoczył. Spodziewaliśmy się tego. Gracjan to bardzo dobry zawodnik. Wiedzieliśmy że dysponuje bardzo mocnym prawym prostym. Zneutralizowaliśmy ten atut. W 1. rundzie nastawiliśmy się na stójkę. Adam świetnie się z tego wywiązał. Kick-bokserko zdominował Gracjana. Ten jednak wykazał się dużą wytrzymałością na ciosy. W 2. rundzie Adam wpadł w małe tarapaty. Dał się złapać w tzw. trójkąt zza pleców. Bronił się jednak aktywnie, nie dając sędziemu pretekstu by przerwać walkę. 3. runda to znów pełna dominacja Adama i w efekcie absolutnie zasłużone zwycięstwo – ocenił trener Muzyki, Wojciech Hoły z NKSW Hoły Team, który zdradził że teraz celem zawodnika jest walka w KSW.

W przygotowaniach do walki Muzykę wsparły firmy: Dziki Byk, pizzera Paradise, klub ADHD, Termy Gorący Potok, firma DTB czysta jakość oraz firma Tynki Ślimak.

No Comment.

Reklama

Partnerzy