Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Kolejne sukcesy zawodników NKSW Hoły Team

Dnia: wtorek 14 grudnia 2021, Autor: Maciej Zubek

11 grudnia  na obiektach hali Korona w Krakowie odbyła się gala finałowa “Battle of Warriors” podsumowująca całoroczne zmagania zawodników kickboxingu w formule K1 którzy systematycznie brali udział w Ligach K1 rozgrywanych co około półtora miesiąca.

Podczas tych walk zdobywali punktu i na ich podstawie zostali powołani na gale finałową na koniec roku w ramach wyróżnienia. Ponadto wygrana była również przepustką do gal zawodowych organizowanych w niedalekiej przyszłości przez Battle of Warriors.

Zawodnicy NKSW Hoły Team zostali docenieni i 4 osoby mogły zaprezentować się przed krakowską publicznością w swoich pojedynkach. I tym razem nie zawiedli pokazując prawdziwy kunszt w tej formule, wygrywając w pięknym stylu trzy walki, w tym jedną przed czasem oraz jeden remis który zapadł tylko dla tego, że nasz 16 letni zawodnik Bartłomiej Dzioboń dostał minus punkt za nieprawidłową technikę ciosu.

Zwycięstwa dopisali do swojego rekordu Adam Muzyka -75kg, Tomek Gustab -86kg oraz Damian Bałuc -81kg.

– Cieszymy się ogromnie z sukcesu i jesteśmy dumni z rozwoju młodego pokolenia naszych podopiecznych w NKSW. Nasz Team udowadnia, że cały czas się rozwija zarówno w K1 jak i MMA – cieszy się trener NKSW Team, Wojciech Hoły.

NKSW Hoły Team dziękuje swoim partnerom za wsparcie: Urzad Miasta Nowy Targ, MCSiR, Rent a Car Bartłomiej Bukowski, hotel Bystra, Fitness Factory, Fabryka Reklamy, klub ADHD, klinika Hollistica, studio98 tattoo, Dziki Byk, Góralska Strawa Zbigniew Steskal, Gorący Potok, Ślimak Tynki, Holy Studio.

No Comment.

Reklama

Partnerzy