Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Komunikat – Puchar Świata FIS w skokach narciarskich 2022 – zmiany organizacji ruchu

Dnia: czwartek 13 stycznia 2022, Autor: Maciej Zubek

Od dnia 14.01 od godziny 8:00 do dnia 16.01 do godziny 21:00 zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu na czas zawodów Pucharu Świata FIS w skokach narciarskich.

Utworzona zostanie strefa B-1 zakaz ruchu w obu kierunkach. W organizacji ruchu założono dwa warianty wyłączenia dróg dla ruchu samochodowego. Decyzje o wyborze wariantu będzie podejmować Policja na podstawie sytuacji na drogach oraz ilości kibiców

Wariant pierwszy zakłada wyłączenie z ruchu samochodowego następujących ulic: – ul. Bronisława Czecha na odcinku od ul. Stefana Żeromskiego do skoczni, – ul. Piłsudskiego od ul. Jana Sabały do skoczni, – ul. Zwierzyniecka na odcinku między ul. Szymanowskiego i ul. Piłsudskiego, – ul. Szymanowskiego na odcinku od ul. Zwierzynieckiej do ul. Piłsudskiego. Wariant drugi rozszerzony zakłada wyłączenie z ruchu samochodowego następujących ulic:- ul. Bronisława Czecha na odcinku od ronda Jana Pawła II do skoczni- ul. Piłsudskiego od ul. Jana Sabały do skoczni- ul. Żeromskiego od skrzyżowania z ul. Jana Sabały- ul. Tuwima od skrzyżowania z ul. Jana Sabały Zakaz ruchu w obu kierunkach na w/w ulicach nie będzie dotyczył: -pojazdów organizatora,-służb miejskich,-stałych mieszkańców zamkniętego odcinka drogi,-zaopatrzenia w godzinach od 22: 00 do 12:00,-posiadaczy identyfikatorów wydanych przez Burmistrza Miasta Zakopane.

Parkingi zlokalizowane na ul. Bronisława Czecha od ul. Żeromskiego oraz na ul. Piłsudskiego zostaną wyłączone już od wczesnych godzin porannych w dniu 14.01.2021 r. Wobec powyższego w celu zachowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym proszę o przestrzeganie zaleceń Policji. W razie konieczności i zwiększonego napływu kibiców wprowadzenie zmiany organizacji ruchu może zostać wprowadzone wcześniej lub zostać przedłużone w oparciu o decyzję Policji.

No Comment.

Reklama

Partnerzy