Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Kotelica Cup. Najstarsi na zakończenie.

Dnia: niedziela 17 grudnia 2023, Autor: Maciej Zubek

Młodziki zakończyli cykl turniejów Kotelnica Cup II który rozpoczął się 2 grudnia i zakończył się 16 grudnia. Łącznie 4 dni imprezy podzielonych na dane kategorie.

W kategori młodzik rywalizacja toczyła się w gronie 8 drużyn podzielonych w pierwszym etapie na dwie grupy A i B.

Najlepszymi drużynami w grupie okazali się ostatecznie: Watra Białka Tatrzańska, Kotwica Kórnik,Football Family Zakopane oraz Dunajec Zakliczyn.

Faza pucharowa to decydujące momenty kto zagra o finał ostatniego turnieju Kotelnica Cup. W pierwszym półfinale drużyna z Kórnika pewnie wygrała 4:0 z FF Zakopane, a w drugim gospodarze turnieju przegrali w ostatnich 5 sekundach z drużyna Dunajcem Zakliczyn.

Spotkanie finałowe odbyły się pomiędzy drużynami które w tym dniu do Białki mieli najdalej, a więc Kotwicą Kórnik oraz Dunajcem Zakliczyn. Emocje , twarda walka i szukanie prostych środków. W regulaminowym czasie mecz zakończył się wynikiem 1:1, w karnych górą był zespół Kotwicy.

Każdy zespół rozegrał łącznie 5 spotkań oraz zajął odpowiednio miejsce:

Klasyfikacja końcowa

1.Kotwica Kórnik

2. Dunajec Zakliczyn

3. Family Zakopane

4.Watra Białka Tatrzańska

5. Huragan Waksmund

6. Krakus Nowa Huta

7. NKP Podhale

8. NKP Podhale II

W każdym zespole organizatorzy nagrodzili MVP W zespole oraz każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal za uczestnictwo w turnieju. Organizatorzy też wybrali najlepszego bramkarza turnieju oraz króla strzelców całego turnieju.

W ceremonii zakończenia brali udział : Władysław Piszczek ( Sołtys Wsi Białki Tatrzańskiej , Przewodniczący Rady Gminy oraz Viceprezes Kotelnicy Białczańskiej ) Andrzej Rabiański ( Prezes Klubu Watra ) oraz Kamil Lupa ( Koordynator turnieju )

Kończymy cykl drugiej edycji. To był długi okres czasu przede wszystkim przygotowań aby wszystko było przygotowane na wysokim poziomie i to się udało. Różnorodność drużyn była ogromna w tej edycji – z różnych regionów oraz trzy drużyny zza południowej granicy. Turniej dla naszych zawodników był dużym doświadczeniem. Teraz czas na chwilowy odpoczynek – podsumował Kamil Lupa , Koordynator Turnieju Kotelnica Cup II

To był ostatni turniej z cyklu drugiej edycji… emocji dużo… każdy turniej na swój sposób przyniósł emocje…łącznie było 146 spotkań – 398 uczestników – 1740 minut. Czy za rok odbędzie się trzecia edycja ? Jak zapowiadają organizatorzy Turniej Kotelnica Cup wchodzi w tradycję Klubu Sportowego Watra.

Kotelnica Cup II w liczbach

1 Cel

2 Miesiące przygotowań

2 Kraje

3 Województwa

3 Zwycięzców  turnieju

4  Kategorie wiekowe

4 Dni grania

4 nagrody specjalne

10 wygranych karnetów

22 drużyny

41 zespołów zgłoszonych  

41 Nagród MVP w Zespole

146 spotkań rozegranych

398 uczestników

500 kibiców łącznie

715 zdjęć

1740 minut rozegranych spotkań 

No Comment.

Reklama

Partnerzy