Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Krościenko nad Dunajcem dla Ukrainy

Dnia: piątek 8 kwietnia 2022, Autor: Maciej Zubek

Kiermasz świąteczny z którego dochód w całości zostanie przeznaczony na pomoc dla uchodźców z Ukrainy przebywających na terenie gminy Krościenko nad Dunajcem odbędzie się już jutro 9 kwietnia na Rynku w Krościenku nad Dunajcem. Początek imprezy o godzinie 10.

Podczas kiermaszu będę sprzedawane palmy oraz ozdoby świąteczne: kolorowe pisanki, baranki, ozdoby na stół i na jajka. Będzie można też nabyć coś słodkiego, jak choćby babeczki wielkanocne. Przewidziano też degustację pienińskich przysmaków gotowanych m. in. przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Zielony Las” z Grywałdu oraz potraw ukraińskich przygotowanych przez panie z Ukrainy.

Organizatorami kiermaszu są: Stowarzyszenie Artystów Pienińskich, Związek Podhalan – Oddział Krościenko nad Dunajcem, Stowarzyszenie Kobiet Pienińskich w Krościenku nad Dunajcem, Koło Gospodyń Wiejskich „Zielony Las” z Grywałdu, Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów „Pieniny” w Krościenku nad Dunajcem oraz Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem. Patronat honorowy nad wydarzeniem pełni wójt Jan Dyda.

No Comment.

Reklama

Partnerzy