
Koncert przebojów AC/DC, miks bałkanicy i muzyki klezmerskiej oraz koncert piosenek z animacji Disney’a – tak wygląda przedostatni weekend wakacji w Białce Tatrzańskiej
Kto odwiedzi białczański Resort Bania w nadchodzący weekend na pewno nie będzie się nudził, ale po kolei…
Piątek
20:00 AC/DC tribute – koncert zespołu 4 Szmery. „Highway to Hell”, „Thunderstruck” czy „Hells Bells” nieść się będą ze sceny Kultury na Bani już 19 sierpnia.
Sobota
20:00 BUM BUM ORKeSTAR – zespół charakteryzuje się do tradycyjną muzyką bałkańską i klezmerską, ale też nie zabraknie elementów folka polskiego. Największą jego zaletą jest rozbudowana sekcja dęta – przy tej muzyce nogi same rwą do zabawy 🙂 Po koncercie afterparty z DJ w Klub Bania.
Niedziela
17:00 Bajkowy koncert piosenek z animacji Disney & Pixar w wykonaniu wychowanków warszawskiej Akademii Live Art Group.
Wtorek
21:00 Letnie Kino na Stoku – „Dom Gucci”
Na wszystkie koncerty wstęp FREE! Wydarzenia odbywają się na Scenie Kultury na Bani, ul. Środkowa 181 Białka Tatrzańska.
Organizatorzy: Hotel Bania / Terma Bania
Impreza przy współfinansowaniu Gmina Bukowina Tatrzańska
mat. prasowy