Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Lubań ma trenera z ekstraklasy i zawodnika z Brazylii

Dnia: sobota 11 grudnia 2021, Autor: Maciej Zubek

Piłkarze Lubania Maniowy po dwutygodniowych urlopach wrócili do treningów, które odbywają się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Nowym Targu.

– W pierwszym okresie zaplanowaliśmy treningi adaptacyjne oraz testy motoryczne i siłowe. Na ich podstawie zawodnicy otrzymają zindywidualizowane plany treningowe, które będą realizować indywidualnie w drugim okresie. Na boisko wrócimy 17 stycznia, kiedy to po weryfikacji pracy indywidualnej zawodników wznowimy wspólne treningi i tydzień później zagramy pierwszy sparing– skomentował jeden z dwójki – obok Adriana Ligienzy – szkoleniowców Lubania, Paweł Batkiewicz.

Powiększył się sztab szkoleniowy Lubania. Dołączył do niego trener przygotowania motorycznego Piotr Doncer, który na co dzień pracuje też w ekstraklasowej Cracovii Kraków.

Jeżeli chodzi o kadrę to też jest nowa twarz. Z zespołem trenuje Brazylijczyk Robson Quintanilha, który na Podhalu znany jest z występów z KS Zakopane.

Znane są też już zespoły, z którymi maniowianie zmierzą się w okresie przygotowawczym: Babia Góra Lipnica Wielka, Polonia Warszawa, NKP Podhale Nowy Targ U-18, Watra Białka Tatrzańska, Cracovia U-18, Wisłoka Dębica, Barciczanka Barcice, Sparta Kazimierza Wielka, Pcimianka Pcim.

No Comment.

Reklama

Partnerzy