Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Maciej Tokarz spotkał się z zarządem PZU Podhale Nowy Targ

Dnia: piątek 12 kwietnia 2024, Autor: Maciej Zubek

Kandydat na burmistrza Nowego Targu Maciej Tokarz spotkał się z Zarządem Klubu Hokejowego PZU Podhale Nowy Targ. – Jest wola współpracy, wsparcia i rozwoju Klubu. Będzie się to odbywać na transparentnych zasadach i w ramach dotrzymanych zobowiązań– zapewnia Maciej Tokarz.

W spotkaniu z kandydatem na burmistrza Nowego Targu, które odbyło się 12 kwietnia br., uczestniczył cały skład Zarządu Klubu. Poruszono kluczowe kwestie związane z funkcjonowaniem KH PZU Podhale Nowy Targ S.A. i wizją jego rozwoju. Maciej Tokarz przedstawił swój plan na uporządkowanie struktury organizacyjnej i finansowej Klubu, przy udziale Miasta. Strony zgodziły się co do konieczności wprowadzenia przejrzystych zasad współpracy oraz konieczności udziału przedstawiciela Miasta w zarządzie oraz radzie nadzorczej.

Ponad dwugodzinne spotkanie przebiegało w dobrej i konstruktywnej atmosferze. W zdecydowanej większości spraw byliśmy zgodni co do tego, jakie kroki należy podjąć, aby z sukcesem rozwijać Klub i zwiększyć rolę „Szarotek” w promocji Nowego Targu. Mamy jeden z najbardziej utytułowanych klubów hokejowych w Polsce i zrobimy wszystko, aby ten potencjał wykorzystać, z korzyścią dla miasta i mieszkańców Nowego Targu – powiedział po spotkaniu Maciej Tokarz.

Uczestnicy spotkania zapewnili także o woli współpracy, wskazując jednocześnie na konieczność intensyfikacji działań i inicjatyw po stronie Miasta.

Chodzi o zbudowanie rzetelnych, partnerskich relacji, opartych na sprawnej komunikacji i wzajemnym zaufaniu – sprecyzował Maciej Tokarz. – Będziemy do tego dążyć.

mat. nadesłany

No Comment.

Reklama

Partnerzy