Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Malarstwo na szkle – warsztaty edukacyjne

Dnia: wtorek 21 listopada 2023, Autor: Redaktor

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki na trzecie z serii czterech listopadowych spotkań i warsztatów edukacyjnych, które odbędą się już w najbliższą sobotę, 25 listopada o godzinie 10:30. Tym razem uczestnicy będą mieli okazję poznać tajniki techniki malowania na szkle.

“Malarstwo na szkle” to nie tylko zajęcia artystyczne, ale również niepowtarzalna okazja do stworzenia swojego własnego dzieła. To wyjątkowa szansa na rozwijanie swojej kreatywności i spędzenie czasu w inspirujących wnętrzach Muzeum Tatrzańskiego.

Warsztaty nie wymagają specjalnych umiejętności malarskich, są dostosowane do różnych grup wiekowych i poziomów doświadczenia. Każdy uczestnik otrzyma niezbędne materiały i przydatne wskazówki.

Praktyczne informacje:
Koszt uczestnictwa: 20 złotych od osoby Bez konieczności wcześniejszych zapisów, liczba miejsc w grupie jest ograniczona do 25 osób.
Czas trwania warsztatów około 1,5 godziny

To nie jedyna okazja do uczestnictwa w fascynujących wydarzeniach w ramach listopadowego cyklu spotkań w Muzeum Tatrzańskim. Już 30 listopada (czwartek) o godzinie 16:30 odbędzie się spotkanie tematyczne pt. “Historia jednej narty”. Koszt udziału to jedynie 1 złoty od uczestnika, bez konieczności wcześniejszych zapisów, a czas trwania spotkania to około 1 godzina.

Miejsce: gmach główny Muzeum Tatrzańskiego, ul. Krupówki 10, Zakopane.

mat. nadesłane

No Comment.

Reklama

Partnerzy