Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Mali pływacy UKS Delfin – z 56 złotymi medalami

Dnia: czwartek 6 stycznia 2022, Autor: Anna Szopińska

NOWY TARG. UKS Delfin Nowy Targ – zrzeszający małych pływaków z miasta, ale i z sąsiednich miejscowości, może zaliczyć miniony rok do bardzo udanych. Jego zawodnicy zdobyli łącznie 56 złotych medali, 80 srebrnych, 88 brązowych.

Dlatego – po podsumowaniu tych sukcesów – tak zasłużone były prezenty, którymi obdarowywał pływackie nadzieje Mikołaj w asyście dwóch aniołków.

Zawodnicy z Delfina wzięli udział w 23 zawodach sportowych organizowanych na terenie województwa małopolskiego (m.in. Oświęcim, Zabierzów, Kraków, Wieliczka, Bochnia, Myślenice).

Szczególnym powodem do dumy jest fakt, że Szymon Tokarski na zawodach  Bijemy Rekordy pod patronatem Pawła Korzeniowskiego z okazji 75-lecia UKS Unii Oświęcim 18. grudnia uzyskał najlepszy czas w Polsce w konkurencji 50 m stylem dowolnym, w kategorii wiekowej 11 lat.

Zarząd UKS Delfin Nowy Targ życzy wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku, wielu sukcesów, systematyczności w treningach oraz ducha drużyny i jedności. Serdeczne podziękowania kieruje do  Moniki i Krzysztofa Dziedziców, rodziców oraz trenerów. 

Fot. Anna Szopińska

No Comment.

Reklama

Partnerzy