Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Mariusz Bożyk, Michał Pietruch, Krystian Lachner – Konfederacja Wolność i Niepodległość (sylwetki kandydatów)

Dnia: czwartek 28 września 2023, Autor: Maciej Zubek

Mariusz Bożyk – urodził się 8 Maja 1987 r. Od urodzenia żyje i mieszka w Nowym Sączu. Od najmłodszych lat związany z regionem Lachowskim. Tańczył i śpiewał w zespołach regionalnych – Piątkowioki i Sądeczanie. Zwiedził też i poznał dzięki swojej pasji parę krajów Europejskich. Ukończył dwa kierunki edukacji: Technik informatyk i Masaż leczniczy.

Od 14 lat pracuje lokalnie jako informatyk w firmie motoryzacyjnej produkującej narzędzia specjalistyczne dla warsztatów. Dodatkowo wykonuje filmy jak i fotografie na potrzeby zawodowe jak i prywatne. Po godzinach pomaga wielu znajomym, organizacjom społecznym, fundacjom i lokalnym firmom rozwijać swoje możliwości.

Od 12 lat mąż a od 11 lat ojciec. Od 5 lat podejmuje trud zmiany Polski i regionu pracując społecznie jako Sekretarz partii Nowa Nadzieja okręgu 14-stego. Ideowo jest za tym, by Państwo jak najmniej ingerowało w życie prywatne. Im prostsze przepisy tym mniejsza potrzeba obsługi ich i kosztów z tym  związanych. Sam nie nazywa siebie Politykiem. Jako człowiek pracujący od wielu lat na etacie oraz wykonujący wiele innych zleceń i usług dostrzega na co dzień problemy polskich pracodawców. Jednocześnie umie słuchać ludzi i rozwiązywać wszelakie problemy. Dobrze zarządza czasem jak i rozdysponowuje zadania w dużych grupach. Specjalizuje się w wyszukiwaniu, przetwarzaniu i publikowaniu informacji, co za tym idzie nie gubi się w gąszczu skomplikowanych przepisów, które pragnie zoptymalizować dla wszystkich.
W wolnym czasie lubi grać w gry logiczne, planszowe, szachy itp. Jego pasją jest poszukiwanie prawdy oraz zbieranie historii o przedmiotach ukrytych głęboko w ziemi (archeologia).

„Zmieńmy Polskę Razem. Napiszmy jej nową historię z nowym prawem i przepisami dla dobra narodu, nowej nadziei naszych przyszłych pokoleń.” – Mariusz Bożyk

*********************************

Michał Pietruch jest inżynierem, menadżerem, naukowcem. Urodził się w 1991 roku w Gorlicach, wychował w Grybowie, a szczególnym sentymentem darzy Nowy Sącz, gdzie przez wiele lat trenował piłkę nożną w młodzieżowych drużynach Sandecji.


 
Ukończył studia na AGH w Krakowie, zdobywając tytuł inżyniera mechatroniki oraz magistra inżyniera elektrotechniki. Obecnie kończy doktorat na AGH w dyscyplinie Automatyka, Elektronika, Elektrotechnika i Technologie Kosmiczne.
 
Od prawie 10 lat pracuje w przemyśle jako menadżer i inżynier oprogramowania. Razem z czołowymi producentami samochodów, takimi jak BMW, Volvo czy Tesla projektuje samochody przyszłości. Obecnie na stanowisku menadżerskim skutecznie zarządza trzema działami z ponad 100 utalentowanymi inżynierami. Doświadczenie uzyskane przy współpracy z ekspertami z Niemiec, Francji, Szwecji czy Stanów Zjednoczonych chce inwestować w rozwój Polski.
 
W Sejmie Michał zamierza działać na rzecz wolności gospodarczej i obywatelskiej. Jego głównym celem jest wspieranie Polski jako nowoczesnego, innowacyjnego państwa, cenionego na arenie międzynarodowej.

****************************************************

Krystian Lachner – Jestem mężem wspaniałej żony i ojcem czwórki dzieci, konserwatystą i tradycyjnym katolikiem. W przeszłości byłem prezesem Młodzieży Wszechpolskiej w Nowym Sączu, a obecnie jestem prezesem nowosądeckiego oddziału Ruchu Narodowego.

Od dekady działam w różnych patriotycznych i narodowych organizacjach. Inicjowałem różne przedsięwzięcia charytatywne, petycyjne i protestacyjne. Angażowałem się w działania mające na celu przeciwstawienia się tzw. segregacji sanitarnej i przymusowi szczepień. Interweniowałem w sprawie niegospodarnego wydawania środków publicznych przez MCK “Sokół”.

Byłem jednym z pomysłodawców petycji na rzecz usprawnienia komunikacji kolejowej Sądecczyzny.
Od 2019 roku staram się o utworzenie miejsca pamięci ofiar ludobójstwa na Wołyniu i Małopolsce Wschodniej.

Opowiadam się za życiem i tradycyjnymi wartościami, dlatego też składałem petycję o ponowne przywrócenie “Samorządowej Karty Praw Rodzin” na terenach, gdzie były takowe uchylane. Jako członek Konfederacji pragnę kierować się interesem narodowym, konserwatywnym światopoglądem i nowoczesnym spojrzeniem na dobrobyt.

Materiał wyborczy KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

No Comment.

Reklama

Partnerzy