Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Masz nadwagę ? Ruszyły BEZPŁATNE KONSULTACJE DIETETYCZNE w Projekt Zdrowie Nowy Targ

Dnia: piątek 4 listopada 2022, Autor: Maciej Zubek

Zapisz się już dziś i spotkaj się z dietetykiem ! 573 430 040

Problem otyłości coraz większy !

Nadwagę ma już trzech na pięciu dorosłych Polaków, co czwarty jest otyły, a pandemia COVID-19 tylko przyspieszyła tempo przyrostu osób chorujących na otyłość. Problem wagi nie omija też dzieci. Co czwarty chłopiec i co trzecia dziewczynka w wieku 5-9 lat w Polsce ma nadwagę. – Te wszystkie osoby potrzebują profesjonalnej pomocy. Otyłość często wciąż postrzegana jest jako zaniedbanie i utożsamiana ze spożywaniem zbyt dużej ilości jedzenia i folgowania sobie w tym zakresie, tymczasem jest to skomplikowane schorzenie metaboliczne – tłumaczy Milena Trzaskowska, dietetyk kliniczny z gabinetu Projekt Zdrowie w Nowym Targu. – Stąd właśnie nasza akcja “Zdrowia nie lekceważę, z dietetykiem mniej ważę”. Jej celem jest pomoc osobom z nadwagą i otyłością w dążeniu do lepszego samopoczucia oraz poprawy zdrowia – dodaje.

Już dziś możesz zapisać się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ:

W ramach konsultacji stacjonarnych otrzymujecie zupełnie za darmo:

– analizę składu ciała z omówieniem wyników,

– badanie zawartości tkanki tłuszczowej,

– poznasz wiek metaboliczny swojego organizmu,

– dane o swoim zapotrzebowaniu kalorycznym określone przez dietetyka!

Co po konsultacji?

– Masz możliwość rozpoczęcia kuracji opartej na diecie!

– Bez wiążących Cię umów!

– Bez obowiązku zakupu dodatkowych suplementów!

– Ponadto, otrzymasz wsparcie dietetyka, który będzie motywował i pomagał przetrwać trudne chwile. Odchudzanie to nie tylko plan żywieniowy, to też relacja, rozmowa, opieka ze strony specjalisty. Pracując nad motywacją, wspomagam rozwiązywanie problemów, które leżą u podłoża niewłaściwego odżywiania – tłumaczy Pani Milena.

Twoja metamorfoza – Istotne jest to, aby stawiać sobie małe cele – od pół kilograma do kilograma tygodniowo – i zdrowo da nam od dwóch kilogramów miesięcznie, nawet do 24 kilogramy rocznie! I każdy ma szansę taką wspaniałą metamorfozę osiągnąć, tak jak osiągnęli ją Pacjenci Projekt Zdrowie (z przykładowymi sukcesami możesz zapoznać się tutaj https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/).

Dołącz do zadowolonych Pacjentów!

Od lat nie udaje Ci się trwale schudnąć? Zmień to!

Efekty możesz zobaczyć już w pierwszym miesiącu. Wspólnie zdiagnozujemy problem, ustalimy cel i zaczniemy pracę nad Twoimi nawykami żywieniowymi. Wystarczy, że zrobisz pierwszy krok i zapiszesz się na konsultację z dietetykiem. Do końca listopada możesz to zrobić bezpłatnie. Nic nie tracisz, ponieważ to Ty decydujesz, czy będziesz kontynuować kurację.

Jeżeli chcesz otrzymywać ciekawostki dietetyczne, przepisy oraz informacje o konkursach i promocjach, wejdź na stronę fb: https://www.facebook.com/ProjektZdrowieNowyTarg  i polub nas.

PROJEKT ZDROWIE

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: nowytarg@projektzdrowie.info

ul. Szaflarska 6

34-400

+48 573 430 040

https://nowytarg.projektzdrowie.info/

dietetyk kliniczny mgr Milena Trzaskowska

No Comment.

Reklama

Partnerzy