Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Melodie z serca, róże i romantyczny film

Dnia: poniedziałek 11 marca 2024, Autor: Maciej Zubek

To był niezapomniany wieczór. Szlagiery przedwojennych artystów, melodie o miłości, piosenki biesiadne, regionalne i utwory ze znanych filmów, dosłownie porwały w wir doskonałej zabawy Panie obecne na świętowaniu Dnia Kobiet w Krościenku nad Dunajcem.

Każda z Pań już przy wejściu do sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji otrzymywała przepiękną różę wraz z ciasteczkiem z życzeniami formie wróżby.

Piękniejszą część świata powitał i wójt Jan Dyda. – Życzę Paniom wszystkiego co najlepsze – mówił wójt Jan Dyda, za którego sprawą został zorganizowany gminy Dzień Kobiet, życząc Paniom, aby nie tylko spełniały im się marzenia, ale i trochę dominowały w domach swych mężczyzn.

A potem już były niezapomniane występy artystyczne Sceny Polskiej pt. „Melodie naszych serc”. Utwory znanych przedwojennych artystów, a także znane polskie dawne i bardziej współczesne melodie na tyle spodobały się wszystkim Paniom, że śpiewały je chętnie razem z artystami Sceny Promocji Krakowskiej, bawiąc się przy tym doskonale. Dla Pań przez nie zachęcony do występu zaśpiewał i dyrektor Centrum Kultury i Promocji Józef Szałwia, który otrzymał gromkie brawa zachwyconych jego występem kobiet.

A, że to miał być wyjątkowy wieczór były ciekawe i pełne humoru konkursy ze słodkimi nagrodami. Nie zabrakło i słodkiego poczęstunku, a na zakończenie został wyświetlony romantyczny film. Każda z obecnych Pań otrzymała przy wyjściu dodatkowe kwiaty i ciasteczka dla tych Pań z ich rodzin, które nie dotarły na Gminny Dzień Kobiet.

No Comment.

Reklama

Partnerzy