Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Metamorfoza w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie Nowy Targ. Pani Anna schudła 15 kg!

Dnia: sobota 26 listopada 2022, Autor: Maciej Zubek

Dzisiaj przedstawiamy Wam Panią Anię, która podczas swojej przygody z odchudzaniem pozbyła się aż 15 zbędnych kilogramów. Przez cały okres Pani Anna była bardzo sumienna i zdeterminowana, aby osiągnąć wyznaczony cel. Efekty, które uzyskała, robią ogromne wrażenie!

Z wielką przyjemnością zapraszamy do krótkiego wywiadu z podopieczną gabinetu Projekt Zdrowie : )

Dlaczego, postanowiła Pani podjąć decyzję o odchudzaniu? 

Myślę, że dlatego, iż w pewnym momencie szczególnie zaczęły mi przeszkadzać nadprogramowe kg. Czułam się ciężko, a to utrudniało mi codzienne funkcjonowanie. Przyjechałam na urlop do Polski, przeczytałam w internecie, że otworzył się Gabinet Dietetyczne Projekt Zdrowie i postanowiłam skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetycznej. Na pierwszej wizycie, zobaczyłam swoje wyniki i wiedziałam, że muszę coś z tym zrobić. Postanowiłam schudnąć i poprawić swoją kondycję, poprzez odpowiednią dietę oraz aktywność fizyczną.

Jakie błędy popełniała Pani przed kuracją?

Podstawowym błędem było z pewnością to, że wypijałam zbyt mało wody. Myślę, że maksymalnie 1l dziennie. Miałam też “problem” z regularnością posiłków. Nie jadłam dużo, ale jadłam tylko wtedy kiedy miałam czas, a wtedy wrzucałam, w siebie co tylko było pod ręką.

Czy na początku miała Pani jakieś obawy? 

Podeszłam do tego z wielką ochotą i zaangażowaniem. Myślę, że pani Dietetyk to potwierdzi. Tak naprawdę wiedziałam, co chce osiągnąć, byłam też przygotowana psychicznie na zmiany, na to co będę musiała zrobić.

Co motywowało Panią do wytrwania na diecie?

Najbardziej oczywiście efekty!! Cotygodniowe spadki wagi. Już po dwóch tygodniach było widać ogromną różnicę. Tutaj sporą rolę odegrały cotygodniowe wizyty, najpierw stacjonarne w gabinecie a później były to cotygodniowe wizyty online. Pani Dietetyk Milena monitorowała zmiany i bieżące zapotrzebowanie organizmu oraz pracowałyśmy nad prawidłowymi nawykami żywieniowymi. Teraz już wiem, że dieta nie jest udręką ani karą, a moim sposobem na zdrowie i dobre samopoczucie. Czuję się lepiej ze sobą i życie jest lepsze, jestem bardziej szczęśliwa.

Czy jest Pani zadowolona z efektów? 

Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona. Szczerze nawet nie pomyślałam, że będzie to aż tak przyjemne i fajne. Jeszcze nie powiedziałam ostatniego zdania, i będę kontynuować współprace z Panią Dietetyk, a końcowe efekty na pewno Wam pokażę.

A jak czuje się Pani w mniejszym rozmiarze?

Wspaniale. To jest prawdziwa przyjemność wymienić garderobę. Czuję się świetnie i nie chce wracać już do starej wersji siebie.

Czy poleciłaby Pani innym osobom Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie Wieliczka?

 Ależ oczywiście! Poleciłabym i wiem, że jeśli mogłabym cofnąć czas, to sama rozpoczęłabym tę przygodę o wiele wcześniej. Poprawiło się moje samopoczucie, kompleksy odeszły w zapomnienie. Przekroczenie progu gabinetu to była jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam.

Sprawdź metamorfozy naszych Pacjentów i sam przekonaj się, dlaczego warto zawalczyć o zdrowie, szczupłą sylwetkę i lepsze samopoczucie https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/ 

Odważ się na zmiany i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

 W ramach bezpłatnej konsultacji w gabinecie otrzymasz zupełnie za darmo:

  • analizę składu ciała wraz z omówieniem wyników,
  • badanie zawartości tkanki tłuszczowej,
  • dane o swoim zapotrzebowaniu kalorycznym.

Co po konsultacji?

  • Masz możliwość rozpoczęcia kuracji opartej na diecie!
  • Bez wiążących Cię umów!
  • Bez obowiązku zakupu dodatkowych suplementów.

Twoje spotkanie z dietetykiem

Zadzwoń pod numer 573 430 040 – zapisz się  na bezpłatną konsultację z dietetykiem lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie https://nowytarg.projektzdrowie.info/

Możesz umówić się także wysyłając wiadomość przez Facebooka:

PROJEKT ZDROWIE NOWY TARG
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: nowytarg@projektzdrowie.info
ul. Szaflarska 6
Tel.: 573 430 040

https://nowytarg.projektzdrowie.info/

Dietetyk kliniczny mgr Milena Trzaskowska

No Comment.

Reklama

Partnerzy