Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Mieszkańcy gminy Lipnica Wielka w nowym programie telewizyjnym

Dnia: poniedziałek 27 lutego 2023, Autor: Maciej Zubek

Już w najbliższą sobotę w Telewizji WP zadebiutuje serial dokumentalny „Gospodarze – czym chata bogata”. Jego bohaterami będzie rodzina z Lipnicy Wielkiej: Iwona, Bandi i synowie, która na co dzień prowadzi gospodarstwo agroturystyczne “Bajka”

Siedemnaście lat temu Iwona postanowiła zmienić swoje życie i powróciła w rodzinne strony swojej mamy. Tu na Orawie pod Babią Górą spełnia swoje marzenia o agroturystyce. Jej agroturystyka stale się powiększa, bo Iwona wraz z rodziną wkłada całe serce by stworzyć bajkowy zakątek dla swoich gości. Od tego sezonu do pomocy dołączył także syn z przyszłą synową. Bandi natomiast jest stolarzem. Młodszy syn pomaga mu w stolarni. Cała rodzina trzyma się razem, mogą na siebie liczyć. I choć taka praca wymaga to od nich sporo wysiłku i poświęcenia, nigdy się nie skarżą. Są wdzięczni za każdy bajowy dzień w swojej Bajce!

***

„Gospodarze – czym chata bogata” to nowy serial dokumentalny, w którym przedstawione zostanie oblicze polskiej agroturystyki z perspektywy prowadzących ją ludzi. Gospodarze to lokalni patrioci z różnych, wyjątkowych zakątków Polski – Beskidów, Roztocza, Kociewia, Borów Tucholskich czy Mazur. Widzowie zobaczą ich codzienne życie, pracę i pasje. Dowiedzą się, jak radzą sobie w biznesie, który do łatwych nie należy. Prowadzenie agroturystyki to oddanie i życie w pełnym poświęceniu dla swoich gości. Jednak to także piękne relacje z letnikami, niezwykłe, ale ulotne momenty. Za produkcję odpowiada Constantin Entertainment Polska.

No Comment.

Reklama

Partnerzy