Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Mistrz UFC z (kolejną) wizytą na treningu Nowotarskiego Klubu Sportów Walki.

Dnia: poniedziałek 25 kwietnia 2022, Autor: Maciej Zubek

Na jednym z ostatnich treningów NKSW pojawili się wyjątkowi goście z klubu WCA Fight Team Warszawa na czele z Mistrzem UFC Janem Błachowiczem oraz mistrzem federacji KSW Marianem Ziółkowskim

Byli też inni zawodnicy walczący dla federacji KSW m.in Albert Odzimkowski i Karolina Owczarz wraz z trenerem Robertem Joczem.

– Klub WCA, cyklicznie odwiedza nas podczas zgrupowania w Zakopanem. Teraz podobnie jak i przy poprzednich spotkaniach przeprowadziliśmy trening sparingowy, dzięki czemu nasi podopieczni mogli sprawdzić się z najlepszymi. W dystansie 5 rund po 5 minut nasze barwy reprezentowali m.in Łukasz Brzeski, Marcin Kalata, Sebastian Chmielarczyk, Weronika Kukuczka, Adam Muzyka, Dawid Marcinkowski, Robert Cyrwus. Bardzo się cieszymy z tych wizyt i możliwości konfrontacji z najlepszymi, co daje nam spory pogląd na poziom wyszkolenia naszych podopiecznych. Myślę ze zawodnicy z Warszawy również dużo korzystają, bo od kilku lat wracają do nas. Serdecznie ich pozdrawiamy i zapraszamy ponownie. Przy okazji trzymamy kciuki za Janka Błachowicza który już niedługo stoczy kolejny pojedynek dla UFC w Las Vegas – podkreślił trener NKSW, Wojciech Hoły.

No Comment.

Reklama

Partnerzy