Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

„Młode Wilki” nowa Szkółka Piłkarska w regionie. Konkretnie w Białce Tatrzańskiej.

Dnia: środa 26 października 2022, Autor: Maciej Zubek

Jej pomysłodawcą i założycielem jest znany w środowisku piłkarskim Podhala Andrzej Rabiański.

Można powiedzieć, że spełniam swoje małe marzenie. Już dawno chodziło mi to po głowie, ale raz że brakowało mi czasu, a dwa brak było odpowiedniej bazy. Dzisiaj w Białce Tatrzańskiej mamy świetną infrastrukturę do uprawiania piłki nożnej przez cały rok – podkreśla Rabiański, który zaznacza że szkółka nie ma być konkurencją dla okolicznych klubów, a wręcz przeciwnie: – W naszej szkółce mogą trenować również zawodnicy, którzy na co dzień grają i trenują w innych klubach. U nas takie dziecko będzie mogło wziąć udział w dodatkowych zajęciach, bez żadnych zobowiązań – mówi Rabiański, który będzie sprawował pieczę nad szkółką. Rolę koordynatora pełnił z kolei będzie Kamil Lupa, a zajęcia prowadzić będzie w pełni wykwalifikowana kadra trenerska.

Treningi prowadzone będą 3 razy w tygodniu, a dodatkowo reprezentanci Szkółki uczestniczyć będą w turniejach. Już początkiem grudnia „Młode Wilki” wezmą udział w turniejach z cyklu „Kotelnica Cup”.

Jak zdradził prezes Rabiański, prowadzone są też starania aby Szkółka „Młode Wilki” na zasadach partnerskich nawiązała współpracę z jednym z kubów ekstraklasowych.

Informacje o naborze do Szkółki “Młode Wilki” można uzyskać pod numerem telefonów

koordynator: 603745460 – Kamil Lupa

prezes: 601067331 – Andrzej Rabiański

Kibic z Białki 27.10.2022
| |

Boki zrywać Rabiański i szkółka a kilka lat temu mówił, że na co mu to… Lupa skręt jakich mało…

Reklama

Partnerzy