Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

“Młode Wilki” rosną w siłę

Dnia: środa 29 marca 2023, Autor: Maciej Zubek

Szkółka Piłkarska „Młode Wilki” przy Klubie Sportowym Watra zaczyna zbierać pierwsze owoce swojej pracy.

Dziś w szkółce trenuje ponad 100 zawodników i zawodniczek w wieku od 4 do 14 roku życia. Jest to efekt pracy od podstaw począwszy od efektywnego naboru po podział na kategorie wiekowe. Szkółka dbając o indywidualizację zajęć w przypadku licznych grup zajęcia prowadzi dwóch trenerów aby dostosować poziom uczestników treningu do ich aktualnego stopnia zaawansowania by rozwijali się w swoim środowisku umiejętności. Zajęcia są prowadzone zarówno dla chłopaków jak i dziewczyn ,których w szkółce jest liczna grupa.

Szkółka nie tylko zapewnia treningi piłkarskie ale również organizuje dodatkowe wydarzenia dla swoich zawodników aby budować lokalne społeczeństwo w aktywnym trybie życie m.in. sportowe ferie , turnieje , wyjazdy do parku trampolin czy też mecze Ekstraklasy. Jednym z większych wydarzeń zorganizowany  był Cykl Turniejów Kotelnica Białczańska CUP pod Patronatem Wójta Gminy Bukowina Tatrzańska Andrzeja Pietrzyka który zgromadził ponad 350 uczestników turnieju.

Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra trenerska z uprawnieniami UEFA i wieloletnim doświadczeniem pracą z dzieci i młodzieżą.

Ostatnim projektem była sesja zdjęciowa dla wszystkich uczestników. Zdjęcia zarówno zespołowo jak i indywidualne.

Założycielem i pomysłodawcą jest znany w środowisku piłkarskim na Podhalu Andrzej Rabiański wieloletni Prezes Klubu Watra Białka Tatrzańska.

Koordynatorem szkółki jest Kamil Lupa ,który pełni również rolę pierwszego trenera drużyny Watry.

Szkółka cały czas prowadzi nabory do swoich grup młodzieżowych – a obecnie jest ich sześć :

·      Bambino 3-4 lata

·      Skrzaty 5-6 lat

·      Żaki 7-8 lat

·      Orliki 9-10 lat

·      Młodziki 11-12 lat

·      Trampkarze 13-14 lat 

No Comment.

Reklama

Partnerzy