Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Modernizacja Linii Kolejowej nr 104. PKP zaprasza na spotkanie

Dnia: sobota 19 sierpnia 2023, Autor: Emilia Gromczak

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Region Południowy zapraszają na spotkanie   mieszkańców  Rabki-Zdroju, które z uwagi  na  duże  zainteresowanie ze  strony mieszkańców odbędzie się w sali obrad  w Urzędzie Miejskim w Rabce-Zdroju w dniu 24 sierpnia 2023 r. (tj. czwartek).

Poniżej przedstawiamy agendę.

Spotkanie o godz.  15:00 dot.  zakresu inwestycji od stacji kolejowej Chabówka do przejazdu kolejowo-drogowego na  ul. Władysława  Orkana obejmujące ul.  Za  Rabą, Zakopiańską oraz Podhalańską.

Spotkanie o godz.  17:00  dot. zakresu inwestycji od przejazdu kolejowego na  ul. Władysława Orkana do  przejazdu kolejowo-drogowego na ul. Kasprowicza obejmującego ul. Jana Pawła II, Kasprowicza oraz Tetmajera.

Spotkanie o  godz.  19:00  dot.  zakresu inwestycji od  przejazdu kolejowo-drogowego na  ul. Kasprowicza do rejonu stacji kolejowej Rabka-Zaryte.

Spotkanie ma dotyczyć rozpoczętej niedawno inwestycji modernizacji linii kolejowej nr 104.

Organizatorem spotkania jest PKP PLK. Organizator ze względu na spodziewane duże zainteresowanie postanowił podzielić spotkanie na części przeznaczone dla zainteresowanych z różnych odcinków realizowanej inwestycji.

gmina.rabka.pl

No Comment.

Reklama

Partnerzy