Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Myślisz o pompie ciepła bądź klimatyzacji ? – sprawdź naszą ofertę (mat. promocyjny)

Dnia: środa 13 lipca 2022, Autor: Maciej Zubek

Berg-Klima to firma zajmująca się systemami klimatyzacji, pomp ciepła oraz wentylacji. Każdy produkt z naszej bogatej oferty zachwyca najnowszymi technologiami, atrakcyjnym wzornictwem i łatwością obsługi.

Firma Berg-Klima to pierwszy na Podhalu salon partnerski firmy Daikin. Firma świadczy usługi montażu, serwisu klimatyzacji i systemów wykorzystujących pompy ciepła.

Naszym klientom gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość. Berg-klima to klimatyzacja, rekuperacja i systemy z wykorzystaniem pomp ciepła.

Duże doświadczenie i znajomość nowoczesnych rozwiązań technicznych w systemach klimatyzacji i pomp ciepła gwarantuje fachowość oraz poprawność realizowanych przez nas inwestycji pod względem projektowym, a także wykonawczym.

Nasz zespół zawsze koncentruje się na kliencie. Dlatego gwarantujemy szybką i niezawodną obsługę, od doradztwa i planowania po montaż. U nas dobór i wycena jest bezpłatna.

W trosce o jakość naszych usług zapewniamy też wsparcie techniczne zarówno w okresie trwania gwarancji, jak również po jej zakończeniu.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu.

Nasz adres:

Lipnica Mała 29a 34-482 Lipnica Mała

https://bergklima.com/

facebook.com/Bergklima

office@bergklima.com

→ tel: 575 552 356 lub 575 552 357

Zapraszamy też do naszego Salonu Partnerskiego Daikin w Jabłonce przy ulicy ul. Podhalańskiej 5, gdzie można zobaczyć ekspozycje.

No Comment.

Reklama

Partnerzy