Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Najlepsze firmy – ze Złotymi Ciupagami i Piórami

Dnia: wtorek 14 maja 2024, Autor: Emilia Gromczak

W drugi dzień Podhalańskich Targów Budownictwa ogłaszane są wyniki konkursów na najlepszy produkt i najciekawszą aranżację stoiska. Swoje nagrody przyznają też Burmistrz Nowego Targu, Nowotarska Izba Gospodarcza i Rektor Akademii Nauk Stosowanych. 

Trzy Złote Ciupagi przypadły: Politechnice Krakowskiej za prezentację mebli huculskich z drukarki 3D; producentowi elektroniki – firmie TECH Sterowniki z Wieprza, za prezentację systemu SINUM i firmie KOŁTON z Jabłonki, za prezentację pompy ciepła AIR ADAPT. Również za prezentację pompy ciepła PANASONIC wyróżnienie otrzymała firma BUDOTOM z Wrocławia.

Targowe jury nagrodziło także kreatywną prezentację produktów na stoisku, honorując za to firmy: Kominki Lumar z Nowego Targu, Kryształowy Świat z Libiąża oraz Fabrykę Mebli „Bodzio” z Goszcza.

Nagroda Burmistrza Nowego Targu „Numer Jeden na Podhalu”  – dla Firmy MODOM Podhale – pojechała w najbliższe sąsiedztwo, bo do Szaflar. Jako lider w ilości zebranych laurów jawi się Firma TECH Sterowniki z Wieprza, która odebrała też nagrodę Rektora Akademii Nauk Stosowanych.

Tradycyjne nagrody Nowotarskiej Izby Gospodarczej to „Złote Pióra do Góralskiego Kapelusza”, a prezes Marek Teper wręczył je Bankowi Spółdzielczemu Ziem Górskich KARPATIA z Bukowiny Tatrzańskiej, Firmie STANEK z Dębna za bramę segmentową NANO 80 i Przedsiębiorstwu Produkcyjno-Usługowo-Handlowemu EURO-PLAST z Ciechocinka za przydomową oczyszczalnię ścieków PRIMA TECH SBR.

Nie brakło również Nagród Organizatora i te pani Wioletta Ochman wręczała: Systemom Uzdatniania Wody z Nowego Sącza – za prezentację automatycznego, radiowego monitoringu tych procesów oraz Firmie IR ECO z Tychów, za prezentację folii grzewczej Max ECO.  

nowytarg.pl

No Comment.

Reklama

Partnerzy