NALP. II liga. Ciasno w czołówce.

Dnia: czwartek 11 sierpnia 2022, Autor: Maciej Zubek

W 13 serii spotkań rozgrywek o mistrzostwo II ligi Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej najwięcej uwagi przykuwa przegrana 0:4 Chłopców z PRL z Pasieką Bzyk.

Pasieka wykorzystała brak w składzie Chłopaków Łukasza Polaka i Krystiana Celińskiego i dzięki tej wygranej realnie włączyła się w walkę o awans.

Punktami z Chłopcami z PRL zrównał się Mix40, który dzięki skutecznej grze w drugiej połowie (do przerwy było remisowo 1:1), ograł White Bears 7:2.

Gol Zdzisława Łabudy na nieco ponad minutę przed końcem, przesądził o wygranej 3:2 Wierchów Old Boys nad Suprą.

Świetną dyspozycję potwierdziła ekipa ARTcoders, która odniosła już trzecią z rzędu wygraną, tym razem w stosunku 2:1 nad Damixem.

Pasmo porażek przerwał Pub po bandzie. Do wygranej 3:1 nad Wawel Team najmocniej przyczynił się Tomasz Łach, autor dwóch trafień.

Chłopcy z PRL – Pasieka Bzyk 0:4 (0:1): R. Leśniowski 2, Garbacz, A. Czubernat.

White Bears – Mix40 2:7 (1:1): M. Gał, Gąsienica Makowski – K. Nycz 2, Dobrzyński 2, Dziekan, Placek, Piekarczyk.

Wierchy Old Boys – Supra 3:2 (0:1): Łabuda, Duda, P. Żółtek – Traczyk, Mozdyniewicz.

ARTCoders – Damix 2:1 (2:1): Duda – Nowak, Andrzej Grzybek.

Pub po bandzie – Wawel Team 3:1 (1:0): Łach 2, Krupa – Duda.