Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Niespodzianki na starcie halowych rozgrywek Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej

Dnia: wtorek 14 listopada 2023, Autor: Maciej Zubek

Ruszył kolejny halowy sezon rozgrywek Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej. Już na „dzień dobry” odnotowaliśmy niespodziankę bowiem za taką uznać należy wygraną, a szczególnie jej rozmiary (7:0), ekipy Mix40 nad wskazywaną na faworyta tego spotkania ekipą Winter Classic.

Mix zagrał do „bólu skutecznie” w a jego bramce rewelacyjnie spisywał się Piotr Gogola, który nie tylko zachował czyste konto, ale też sam wpisał się na listę strzelców.

Roli faworyta nie sprostali też w tej kolejce gracze KDRK, którzy w serii rzutów karnych ulegli ekipie STC. Wydawało się, że gol Przemysława Zająca na 2 minuty przed końcem regulaminowego czasu gry przechyli szalę zwycięstwa na korzyść KDRK, ale kilkanaście sekund potem, piąty faul skutkował tzw. przedłużonym rzutem karnym, z którego do remisu doprowadził Radosław Antolak.

Żadnych problemów na inaugurację sezonu nie miała broniąca tytułu Halowego Mistrza NALP Paka Jana, która gładko 9:1 ograła beniaminka, drużynę Bardach Team.

Zdecydowanie lepiej zaprezentował się w starciu z Gazdą, drugi z beniaminków ekipa Lightbikes.pl. Gazda dopiero w końcowych fragmentach tego spotkania zapewnił sobie wygraną.

Winter Classic – Mix40 0:7 (0:3):

Gole: Dziekan 3, Gogola, Dobrzyński, Hryc, Nycz.

STC – KDRK Spytkowice 3:3, k: 4:3

Gole: R. Antolak 2, Jagieła – Zając 2, Wójtowicz

Paka Jana – Bardach Team 9:1 (4:0)

Gole: Remiasz 3, Mikoś 2, D. Antolak, Anioł, Byrnas, Mroszczak – Zeid.

Gazda – Lightbikes.pl 4:2 (1:1)

Gole: Duda 2, Ślusarek, Hajnos – Jandura, Nykaza.

***

Sezon w rozgrywkach II ligi rozpoczęło starcie Supry z Pubem po bandzie. Ponad 20 minut przyszło nam czekać na pierwszego gola w tym spotkaniu. Jego autorem był Paweł Gromczak z Supry, która ostatecznie wygrała to starcie 3:0

Losy spotkania Galerii Wnętrz z Art Coders także rozstrzygnęły się w drugiej połowie. Po pierwszej wynik był bowiem remisowy 1:1. Po zmianie stron Galeria szybko wyprowadziła dwa „ciosy”. Co prawda Art Coders w końcówce złapało kontakt, ale błyskawiczna odpowiedź rywala ostudziła ich zapędy

Wysoka skuteczność i kapitalna postawa w bramce Dominika Udzieli dała wygraną ekipy Feniks Electric nad Wierchami Old Boys.

Także w starciu Dragon Ball z White Bears w rolach głównych byli obaj bramkarze. Koniec końców zespoły podzieliły się punktami, remisując 1:1.

Dragon Ball – White Bears 2:1 (1:0)

Gole: Targosz – Kalata

Wierchy Old Boys – Feniks Electric 1:6 (0:1)

Gole: Surmiak 2, Polak, Strzęp, Duda, Wilkus

Galeria Wnętrz – Art Coders 4:2 (1:1)

Gole: Obrzut 2, Margosiak, Sojka – J. Kościelniak, Andrzej. Grzybek

Supra – Pub po bandzie 3:0 (0:0)

Gole: Gromczak, Chmielak, Luberda.

Mat. Prasowy

No Comment.

Reklama

Partnerzy