
W minioną sobotę Nowotarski Klub Sportów Walki Holy Team gościł na obiektach klubu Korona w Krakowie. Tam swoją kolejną edycję Ligi K1 zorganizowała federacja „Battle of Warriors” prowadzona przez Rafała Szope.
Nowotarski klub systematycznie uczestniczy w tych wydarzeniach, dzięki czemu podnosi poziom sportowy swoich zawodników. Walki rozgrywane były na dwóch ringach, w formule walki kickboxing K1 czyli dozwolone uderzenia z nogi na całe ciało plus kolana, oraz wszystkie techniki bokserskie poszerzone o technikę obrotową z ręki.
Podopieczni trenera Wojciecha Hołego zwyciężyli osiem pojedynków, a jeden zremisowali co pozwoliło na wyróżnienie klubu – już po raz drugi z rzędu w tym roku – „Pucharem za Najlepszy Klub”

– Jestem bardzo szczęśliwy, tym bardziej ze po pierwsze na takie wydarzenia jeżdżą młodzi zawodnicy, dopiero rozpoczynający swoja karierę – najmłodszy miał 13 lat. Po drugie sprawdza się nasz system szkolenia. Mamy świetną młodzież, zdeterminowaną na sport co jest chyba naszym najważniejszym sukcesem. Potrafiliśmy w niej to zaszczepić, na co z pewnością mają wpływ sukcesy ich starszych kolegów z klubu, którzy są motorem napędowym dla tych młodych ludzi i dla nas jako trenerów – cieszy się Hoły.
Swoje walki wygrali: Damian Budz, Kacper Budz, Bartek Furca, Kacper Bury, Mikołaj Kidoń, Daniel Smok, Piotr Gabor, Michał Szafraniec, a zremisował Karol Urant
– Ogromne gratulacje dla zawodników i podziękowania dla naszych sponsorów: Gorący Potok, Fitness Factory, Fabryka Reklamy, Rent a Car Bartłomiej Bukowski, klinika Holistica, Dziki Byk, Sushi House, hotel Bystra – dodał Hoły.