Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Nowotarscy policjanci znaleźli narkotyki podczas przeszukania u 36-latka

Dnia: czwartek 9 października 2025, Autor: Maciej Zubek

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu zatrzymali 36-letniego mieszkańca Nowego Targu, u którego znaleziono środki odurzające.

Funkcjonariusze, działając na podstawie posiadanych informacji, przeprowadzili przeszukanie miejsca zamieszkania mężczyzny. W czynnościach brał udział specjalnie wyszkolony pies służbowy do wykrywania narkotyków. Podczas przeszukania policjanci ujawnili i zabezpieczyli środki odurzające – w tym około 7 gramów marihuany oraz inne substancje niedozwolone.

36-latek został zatrzymany i doprowadzony do komendy. W trakcie czynności procesowych przyznał się do posiadania narkotyków. Zabezpieczone substancje zostaną poddane szczegółowym badaniom laboratoryjnym.

Mężczyzna odpowie za posiadanie środków odurzających, co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności

No Comment.

Reklama

Partnerzy