Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Nowy Komendant w komisariacie w Rabce

Dnia: środa 8 listopada 2023, Autor: Maciej Zubek

Nadkomisarz Grzegorz Ścisłowicz został powołany na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju. Dotychczasowy komendant komisarz Marcin Grzymek dalszą służbę obecnie pełni w Wydziale Kontroli w Komendzie Głównej Policji.

Nadkomisarz Grzegorz Ścisłowicz służbę w Policji rozpoczął w 1999 roku w Krakowie. Po 13 latach służby został Kierownikiem Rewiru Dzielnicowych w Komisariacie Policji V w Krakowie. Następnie został mianowany na stanowisko Zastępcy, a później Naczelnika Wydziału Prewencji w Komisariacie Policji V w Krakowie. Od 2018 roku pełnił służbę na stanowisku Naczelnika Wydziału Prewencji w Komisariacie Policji III w Krakowie. W dniu 1 listopada br. został powołany na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju.

Dotychczasowy komendant komisarz Marcin Grzymek przez ostatnie sześć lat związany był z rabczańskim komisariatem. W 2017 roku został powołany na stanowisko zastępcy, a po 3 latach na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju. Komisarz Marcin Grzymek dalszą służbę pełni w Wydziale Kontroli w Komendzie Głównej Policji.

W dniu 31 października br. w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu odbyło się pożegnanie komisarza Marcina Grzymka. Komendant Powiatowy inspektor Grzegorz Wyskiel wraz z kadrą kierowniczą jednostki podziękował za oddaną służbę i dotychczasową współpracę

źródło: KPP Nowy Targ

No Comment.

Reklama

Partnerzy