Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Nowy kontrakt z Wielkiewiczem. Co z kapitanem?

Dnia: czwartek 3 sierpnia 2023, Autor: Maciej Zubek

Ta wiadomość z pewnością wyjątkowo ucieszy kibiców Podhala Nowy Targ. Podpis pod nowym kontraktem złożył jeden z ulubieńców nowotarskich trybun Filip Wielkiewicz.

Wychowanek “Szarotek” od początku swojej kariery jest wierny swoim barwom z małym wyjątkiem na grę w koncówce sezonu zasadniczego 2021/2022 w barwach GKSu Katowice, z którym sięgnął po Mistrzostw Polski. W barwach Podhala trzykrotnie zdobył brązowy medal w latach 2015, 2016 i 2018. Za sobą ma również grę w Reprezentacji Polski seniorów, U18 i U20. W ubiegłym sezonie popularny “Kojot” zagrał w 24 spotkaniach zdobywając w nich 6 bramek i dokładając do tego 6 asyst. Na ławce kar spędził 52 minuty.

Dobre informacje napływają też kwestii nowego kontraktu dla Bartłomieja Neupauera. Kapitan “Szarotek” osiągnął już porozumienie z władzami klubu i lada dzień ma złożyć podpis pod nową umową.

Aktualna kadra Podhala
Bramkarze
: Kevin Lindskoug, Paweł Bizub.
Obrońcy: Robert Mrugała, Damian Tomasik, Dominik Szlembarski, Yegor Kudin, Dmitri Zalamai, Nico Joki.
Napastnicy: Michael Cichy, Alex Szczechura, Adrian Słowakiewicz, Łukasz Kamiński, Jakub Worwa, Marat Saroka, Wiktor Bochnak, Damian Kapica, Patryk Wronka, Andrej Themár, Filip Wielkiewicz.

No Comment.

Reklama

Partnerzy