Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Nowy sponsor „Szarotek”

Dnia: wtorek 6 lutego 2024, Autor: Maciej Zubek

Firma Kelvin Sp. z o.o. działająca w branży związanej z techniczną obsługą ciepłownictwa została nowym partnerem Klubu Hokejowego Podhale. Stosowną umowę, obowiązującą do końca bieżącego sezonu podpisano w sali konferencyjnej Miejskiej Hali Lodowej. Kwoty wsparcia nie ujawniono.

– Jest nam niezmiernie miło z pozyskania kolejnego partnera i sponsora. To pokazuje że jest zainteresowanie naszym klubem, co rzecz jasna bardzo nas cieszy i napawa optymizmem na przyszłość – podkreślił wice prezes KH Podhale, Krzysztof Wajsak.

– Jest to dla nas świetna sprawa, że możemy dołączyć do grona partnerów tak utytułowanego w polskim sporcie klubu jak Podhale. Myślę, że wspólnie razem nawiążemy do największych sukcesów tego klubu przyznał Jerzy Kasza, prezes zarządu firmy Kelvin, która wspiera też m.in. siatkarki BKS Stal Bielsko Biała.

Obecny przy podpisaniu umowy był też burmistrz miasta Grzegorz Watycha

– Firma Kelvin realizuje bardzo ważne zadanie w naszym mieście związane zabudową dwóch nowych źródeł ciepła na potrzeby miejskiej sieci ciepłowniczej na terenie miasta. Cieszę się, że przy okazji firma zdecydowała się wesprzeć nasz klub hokejowy, za co pozostaje mi tylko podziękować, a władzom klubu życzę powodzenia w poszukiwaniu kolejnych sponsorów i partnerów – podkreślił burmistrz.

No Comment.

Reklama

Partnerzy