Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Nowy sprzęt w Gminie Jabłonka

Dnia: środa 8 maja 2024, Autor: Redaktor

Gmina Jabłonka wzbogaciła się o nowy samobieżny wielofunkcyjny nośnik narzędzi wraz z dostosowanym do niego osprzętem mającym służyć m.in. do całorocznego zapewnienia dostępności, utrzymania w należytym stanie i czyszczenia instalacji wodociągowych takich jak np. zbiorniki do przechowywania wody i zbiorniki do transportu wody, jak również posiadające możliwość transportu wody jako urządzenie awaryjne.

Pojazd z silnikiem o mocy 60 KM i stałym napędem 4×4 wyposażony jest w przyłącza hydrauliczne do obsługi akcesoriów i system szybkiej wymiany – beznarzędziowego przezbrajania osprzętu przez jednego operatora, hak kulowy z instalacją elektryczną, zbiornik zanieczyszczeń z systemem zasysania i funkcją wysypu, zbiornik wody z system cyrkulacji wody, zamiatarkę – system dwuszczotkowy, głowicę szorującą z systemem zraszania i odsysania, wąż ssący – odkurzacz z uchwytem, myjkę ciśnieniowa, pług śnieżny – „łamany” – dwulemieszowy, posypywarkę rolkowo – dyskową do piasku i soli, platformę ładunkową podnoszoną hydraulicznie, kosiarkę rotacyjną zintegrowaną z systemem zbierania skoszonej trawy, atestowany zbiornik do transportu i przechowywania wody pitnej o pojemności min. 700 litrów.

Zakup zostanie przekazany do Zakładu Usług Komunalnych w Jabłonce i jest częścią większego projektu dotyczącego rozbudowy infrastruktury do zaopatrzenia mieszkańców w wodę.

jablonka.pl

No Comment.

Reklama

Partnerzy