Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Nowy Targ. Jedno z ważnych skrzyżowań będzie wyłączone czasowo z ruchu

Dnia: czwartek 27 lipca 2023, Autor: Maciej Zubek

W związku z przystąpieniem do wykonania robót drogowych na skrzyżowaniu ul. Krzywej z ul. Królowej Jadwigi Wykonawca robót budowlanych Firma Kiernia Spółka z o.o. informuje, że od dnia 01.08.2023 r. do 14.08.2023 r. na czas wykonywania wyniesionego skrzyżowania, zostanie ono całkowicie zamknięte.

W tym okresie zaplanowany jest objazd ul. Szaflarską, drogą krajową nr 49 al. Tysiąclecia oraz ul. Kilińskiego. W celu umożliwienia ruchu na os. Topolowe odcinek ul. Królowej Jadwigi (od ul. K. Wielkiego do ul. Krzywej) będzie tymczasowo dwukierunkowy, a ustawienie miejsc postojowych znajdujących się w Strefie Płatnego Parkowania po południowej stronie ulicy zostanie zmienione na równoległe (opłata za parkowanie będzie nadal obowiązywała).

Lokalizacja przystanku autobusowego z ul. Krzywej przy Miejskim Centrum Kultury została przeniesiona na al. Tysiąclecia (na wysokości dworca autobusowego) oraz dodatkowo dla MZK tymczasowo wyznaczona na ul. Królowej Jadwigi.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i prosimy mieszkańców i kierowców o cierpliwość i wyrozumiałość w związku z utrudnieniami wynikającymi ze zmiany organizacji ruchu. Jednocześnie w imieniu Wykonawcy prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

źródło: UM Nowy Targ.

No Comment.

Reklama

Partnerzy