Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Nowy Targ. Sukces Przedszkola nr. 2 w małopolskim projekcie ekologoicznym

Dnia: poniedziałek 11 grudnia 2023, Autor: Maciej Zubek

W Borzęcinie rozstrzygnięto XV edycję Małopolskiego Projektu Ekologicznego Ekoszkoła-Ekoprzedszkole-Ekouczeń 2023, którego partnerem, jak co roku jest Małopolski Kurator Oświaty. Mimo ogromnej konkurencji z 14 powiatów województwa małopolskiego, dzieci z Przedszkola nr 2 zajęły II miejsce w tym ekologicznym przedsięwzięciu.

Podstawowym celem konkursu było włączenie dzieci i młodzieży do aktywnej pracy na rzecz ochrony przyrody, budowanie świadomości ekologicznej oraz kształtowanie aktywnej postawy i kultury ekologicznej.

Praca konkursowa przedszkolaków z Kowańca ilustrowała działania i zachowania ekologiczne dzieci, które są priorytetem działalności tego przedszkola. Podczas uroczystej gali jubileuszowej w Gminnym Ośrodku Kultury w Borzęcinie, dyplom i nagrodę dla Przedszkola Nr 2 odebrała pani Marta Nowak-wicedyrektor ZSP nr 1 w Nowym Targu oraz Tosia Żółtek-laureatka i przedstawicielka przedszkolaków.

Cieszymy się z kolejnego sukcesu dzieci z Kowańca, serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych wspaniałych sukcesów artystycznych.

mat. prasowy / Przedszkole nr 2 w ZSP nr 1 w Nowym Targu

No Comment.

Reklama

Partnerzy