Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Nowy Targ. Światowy Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu nr 2

Dnia: niedziela 27 listopada 2022, Autor: Maciej Zubek

25 listopada na całym świecie dzieci świętują Dzień Pluszowego Misia. Ten niezwykły dzień już od kilku lat jest obchodzony w Przedszkolu nr 2 w ZSP nr 1 w Nowym Targu. Przedszkolaki zawsze oczekują go z wielką radością i uśmiechem na twarzy.

Sale oraz korytarze zamieniły się w prawdziwą „misiową krainę”, wszędzie można było dostrzec kolorowe pluszowe misie. Dzieci przyniosły ze sobą swoich ulubieńców z domu, których miały okazję zaprezentować swoim kolegom i koleżankom. Spędziły ten radosny dzień na wspólnej zabawie z misiem, tańcząc , śpiewając oraz recytując dla niego wierszyki. Poznały również historię Pluszowego Misia, dowiedziały się kto zapoczątkował dzisiejsze święto.  Każda grupa wykonała pracę plastyczną przedstawiającą naszego ulubionego misia.

Ten wyjątkowy dzień był również idealną okazją , aby rozpocząć naszą przygodę w projekcie edukacyjnym pt . „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Poznaliśmy naszego nowego kolegę misia, z którym będziemy razem czytać  w przedszkolu, ale również w naszych domach. Gorąco zachęcamy rodziców do wspólnego udziału w projekcie.

No Comment.

Reklama

Partnerzy