Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Nowy Targ. Tandeta za miliony?

Dnia: czwartek 16 grudnia 2021, Autor: Maciej Zubek

– Zapowiada się kolejny „bubel” za miliony w naszym mieście – pisze do nas czytelnik z Nowego Targu, dołączając do korespondencji zdjęcie fasady nowo powstałego budynku „Park&Ride” przy ulicy Kościuszki, z którego – wprost na chodnik – odpadły deski.

– Mogło dojść do nieszczęścia. Przecież w tamtym miejscu ruch pieszych jest duży. Nawet nie chcę myśleć co by się stało, gdyby kogoś taka deska uderzyła w głowę – alarmuje czytelnik.

Na szczęście nikt nie ucierpiał. Deski uprzątnięto, a teren zabezpieczono taśmą.

Budowa „Park&Ride” której wartość umowna robót opierała na kwotę 2 790 000, 00 zł. zakończyła się przed kilkoma dniami. Na poniedziałek 20 grudnia władze miasta zapowiedziały uroczyste oddanie obiektu do użytku. Pytanie czy teraz nie zostanie to odłożone w czasie. – Mam nadzieję, że nadzór budowlany jeszcze raz dokładnie przyjrzy się tej „fuszerce”. Jak takie rzeczy dzieją się już teraz, to strach się bać co będzie dalej – dodaje na koniec czytelnik.

[…] Długo wyczekiwana inwestycja początkowo miała być udostępniona miesiąc temu. Przeciągnęło się, ponieważ odpadły deski z elewacji frontowej, które miały stanowić element dekoracyjny. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj: https://podhaleregion.pl/nowy-targ-tandeta-za-miliony/ […]

Reklama

Partnerzy