Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Nowy Targ. Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka

Dnia: piątek 4 listopada 2022, Autor: Maciej Zubek

4 listopada w Przedszkolu nr 4 w Nowym Targu na Osiedlu Bór odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Wydarzenie miało miejsce w Oddziale III „Liski” którego wychowawcą jest mgr Urszula Krzysiak.

W uroczystości brali udział rodzice 4 letnich „Lisków” oraz grono pedagogiczne przedszkola.

Wydarzenie rozpoczęło się od powitania gości oraz od prezentacji części artystycznej. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności- pokazując jak dużo już potrafią. Mali artyści z dużą starannością recytowali wierszyki, śpiewali piosenki, a także zademonstrowali układy taneczne.

Kolejnym etapem wydarzenia był akt pasowania na przedszkolaka. Pani dyrektor dr n. ped. Leokadia Urbaniak przyjęła dzieci do grona społeczności przedszkolnej. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki oraz drobne upominki.

Na zakończenie uroczystości rodzice wraz z dziećmi zostali zaproszeni na poczęstunek.

Wszystkim bardzo podobała się uroczystość, chociaż w niejednym oku rodziców pojawiły się łzy wzruszenia.

Dzięki takiej uroczystości rodzice, nauczyciele i dzieci zintegrowali się. Była to również świetna okazja do poznania nabytych przez dzieci umiejętności. Rodzice z podziwem obserwowali czego potrafią nauczyć się ich pociechy z ogromną pomocą Pani mgr Urszuli Krzysiak.

Wszyscy rodzice oraz opiekunowie bardzo dziękują dyrekcji przedszkola oraz Pani Urszuli za pracę oraz wkład wniesiony w naukę dzieci.

„Jako rodzice zdajemy sobie sprawę z tego, ile czasu i ile zaangażowania trzeba wnieść w to, aby nauczyć dzieci wspólnego układu tanecznego, wierszyka czy piosenki. Z całego serca bardzo dziękujemy za poświęcony czas oraz wkład pracy jaką musiały poświecić dzieciom Panie nauczycielki. Jesteśmy również wdzięczni za możliwość uczestnictwa w takim wydarzeniu, które było dla nas rodziców bardzo ważne i wzruszające”

Teraz dzieci z wielką dumą mogę już o sobie powiedzieć JESTEŚMY PRZEDSZKOLAKAMI !!!

Tekst i fot. Alicja Chrobak

Wdzięczna mama 5.11.2022
| |

Cała uroczystość była przepięknie prowadzona i zorganizowana. Wielkie podziękowania dla Pani Uli za wniesiony wkład i wielkie serce 

Reklama

Partnerzy