Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Nowy Targ. Utrudnienia w ruchu w związku z Dniem Wszystkich Świętych

Dnia: wtorek 1 listopada 2022, Autor: Maciej Zubek

W dniu 1 listopada br. w Nowym Targu z ruchu kołowego wyłączona zostanie ulica Skotnica – zakaz ruchu nie będzie dotyczył mieszkańców ulicy i służb miejskich. W miejscowości Klikuszowa na skrzyżowaniu w przypadku tworzenia się korków sygnalizacja świetlna zostanie wyłączona, a ruchem drogowym będą kierować mundurowi.

Akcja pn. Znicz będzie prowadzona do 2 listopada. Na drogach oraz w okolicy cmentarzy będziemy mogli spotkać więcej patroli policyjnych. Stosowanie się do poleceń i wskazówek funkcjonariuszy z pewnością ułatwi wszystkim poruszanie się w zatłoczonych rejonach. Bądźmy jednak przygotowani, że mimo starań policjantów możemy napotkać utrudnienia. W rejonie cmentarzy mogą tworzyć się zatory drogowe, dlatego lepiej zrezygnować z własnego pojazdu i pojechać na cmentarz transportem publicznym lub dotrzeć pieszo.

Jeżeli jednak zdecydujemy się przyjechać własnym samochodem, zaparkujmy pojazd w miejscu do tego wyznaczonym. Warto zwrócić uwagę czy w samochodzie nie zostały cenne rzeczy, dokumenty. Wychodząc z pojazdu upewnijmy się czy okna i drzwi są zamknięte. Pojazdy pozostawione w miejscach, gdzie jest to zabronione będą usuwane z drogi na koszt właściciela.

ACH

No Comment.

Reklama

Partnerzy