Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Nowy Targ w remoncie

Dnia: poniedziałek 28 listopada 2022, Autor: Maciej Zubek

Podczas poniedziałkowej Sesji Rady Miasta Nowy Targ Burmistrz Grzegorz Watycha podsumował, w których miejscach na terenie miasta trwają prace związane z modernizacją terenu.

Obecnie możemy spodziewać się utrudnień w takich miejscach jak:

Cmentarz Komunalny – obecnie prowadzony jest tam remont alejki prowadzącej na cmentarzu. Roboty brukarskie zostały już w całości wykonane, dalej jednak nie dokończony jest montaż oświetlenia z powodu długiego czasu oczekiwania na dostawę niezbędnych materiałów.

Ulica Generała Władysława Sikorskiego – termin zakończenia planowany jest w pierwszej połowie 2023 roku. Budowa chodnika na drodze wojewódzkiej 969 w Nowym Targu.

Rozbudowa drogi gminnej ulicy Parkowa.

Budowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 3 – prac nie uda zakończyć się przed zimą również ze względu na długi czas oczekiwania na niezbędne urządzenia.

Przebudowa systemu drogowego na ul. Zacisze, ul. Nadwodniej, Kokoszków, Oleksówki, a także na terenach Byłego Zakładu MZPS

Najbardziej zaawansowane prace obecnie trwają na ul. Oleksówki i Kokoszkowie, w grudniu zostaną rozpoczęte prace na ul. Nadwodniej. Burmistrz podkreśla, że są to zadania wieloletnie.

ACH.

No Comment.

Reklama

Partnerzy