Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Nowy Targ. Za włam do jubilera grozi mu 10 lat!

Dnia: czwartek 7 marca 2024, Autor: Maciej Zubek

Włamał się do jubilera i ukradł biżuterię. 30-latek został zatrzymany, usłyszał zarzuty i czeka go sprawa w sądzie. Za popełnione przestępstwo, grozi mu kara pozbawienia wolności od roku nawet do 10 lat.

W lutym br. na terenie Nowego Targu doszło do kradzieży z włamaniem do jubilera. Sprawca wybił szybę w witrynie sklepowej, wszedł do środka i ukradł biżuterię oraz gotówkę. Łączna suma strat wyniosła ponad 11 tysięcy złotych. Na miejscu włamania wykonano czynności procesowe, oględziny zabezpieczono monitoringi i ślady pozostawione przez złodzieja.

W toku dalszych czynności, przesłuchania świadków, analizy nagrań z monitoringów i pracy operacyjnej wytypowano osobę mającą związek ze sprawą. Okazało się, że to 30-letni nowotarżanin. Pod koniec lutego mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu.

Usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi kara pozbawienia wolności od roku nawet do 10 lat. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu. 

KPP Nowy Targ.

No Comment.

Reklama

Partnerzy