Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Obchody XV lecia KS Zakopane zainaugurowane

Dnia: niedziela 19 czerwca 2022, Autor: Maciej Zubek

W niedzielne przedpołudnie na stadionie COS PLATO w Zakopanem 8 zespołów z roczników 2012 i młodsi rywalizowało w turnieju w ramach obchodów jubileuszu XV lecia Klubu Sportowego Zakopane.

Turniej zapoczątkował cykl wydarzeń projektu “Sportowe Naturalne Zakopane” realizowanego przy udziale głównego Partnera: Lasy Państwowe

Udział w turnieju finansowany jest ze również ze środków otrzymanych od Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego oraz Gminy Miasto Zakopane.

Drużyny z Zakopanego, Białego Dunajca, Nowego Targu, Tokarni, Jordanowa, Waksmunda i Czarnego Dunajca w pierwszym etapie rozdzielono na dwie grupy, z których – po rozegraniu meczów „każdy z każdym” – dwa pierwsze zespoły z obu grup w kolejnym etapie tworzyły Ligę Mistrzów. Drużyny z miejsc 3-4 z kolei rywalizowały ze sobą w Lidze Europy.

Koniec końców ostateczna klasyfikacja turnieju wyglądała następująco: KS Zakopane II, Młody Jordan, KS Zakopane I, NKP Podhale Nowy Targ, Huragan Waksmund, Akademia Piłkarska Wisła Czarny Dunajec, Biali Biały Dunajec oraz Akademia Futbolu Tokarnia.

Wszyscy uczestnicy turnieju z rąk organizatorów odebrali pamiątkowe medale, a każda z drużyn uhonorowana została dodatkowo pucharem.

Patronat medialny nad turniejem sprawował portal podhaleregion.pl

No Comment.

Reklama

Partnerzy