Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Odrobny nie wróci do Podhala. Nie wszyscy tego chcieli

Dnia: wtorek 1 listopada 2022, Autor: Maciej Zubek

Nie dojdzie do skutku powrót Przemysława Odrobnego do Tauron Podhale Nowy Targ. Nowotarżanie rozważali zatrudnienie “Wiedźmina”, jednak ten temat ostatecznie upadł. Dlaczego?

Ostatni oficjalny mecz Przemysław Odrobny rozegrał w barwach Podhala Nowy Targ 1 marca 2021 roku przeciwko JKH GKS-owi Jastrzębie. Bez klubu jest więc od ponad półtora roku.

Niespełna dwa tygodnie temu nowotarscy działacze rozważali zatrudnieje byłego reprezentanta Polski, jednak ostatecznie temat został zamknięty. Podhale nie skorzysta z usług 37-letniego golkipera.

– Był taki temat, jednak po wewnątrzklubowych rozmowach zdecydowaliśmy się, że nie skorzystamy z usług Przemka. Póki co gramy tym, co mamy a na pierwsze podsumowania przyjdzie wkrótce czas –wyjaśnił Zdzisław Zaręba, prezes MMKS-u Podhale, który jest większościowym udziałowcem spółki KH Podhale.

Nowotarscy działacze rozważają drobne korekty w składze.

– Możliwe są kosmetyczne zmiany, póki co chłopaki walczą, zostawiają dużo serca na lodzie w każdym meczu. Brakuje jednak punktów, ale wynika to często z braku doświadczenia i błędów, które popełniają młodzi zawodnicy – zaznaczył Zaręba.

źródło: hokej.net

No Comment.

Reklama

Partnerzy