NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Oferta pracy – redaktor/ fotoreporter

Dnia: czwartek 16 lutego 2023, Autor: Maciej Zubek

Portal podhaleregion.pl poszukuje osoby na stanowisko redaktor/fotoreporter.

Wymagania

– dyspozycyjność (także w weekendy)

– mile widziane doświadczenie w mediach w tym także w social mediach

– umiejętność tworzenia autorskich tekstów prasowych

– umiejętność obsługi komputera w tym programów tekstowych

– dobra orientacja w bieżących tematach związanych z regionem

– prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków

– przygotowanie i publikacja materiałów tekstowych i fotograficznych w serwisie internetowym

– redagowanie materiałów prasowych

– pozyskiwanie reklamodawców

Oferujemy

– elastyczne godziny pracy

– stała kwota wynagrodzenia + prowizje

– możliwość pracy zdalnej

– samodzielność działania

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy o wysyłanie na adres kontakt@podhaleregion.pl

No Comment.

Partnerzy